2737
2734

دیشبم نمیدونستم دیدم فلالفل تو فریز دارم فلافل درست کردم خیلی خوشمزه شد😋

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من پریودم .از بیرون غذا میگیریم

وا پریود باشی غذا نمیپذی

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
2738
اه بسه اخه اینجا جای این حرفاس تروخدا ادب رو رعایت کن خانم😐😐😐😐 

اگه خانم باشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

امروز چی درست کنم .احساس میکنم اصلا حوصله ندارم و خستم  یکمم بدنم درد میکنه .حالا یا ماکارونی یا لوبیا گرمی برنج هم چون همسرم دوس داره باهاش بپزم .نمیدونم والا شایدم کشمش پلک اما کار داره .دلم آبگوشت میخوادددد😢.آبغورمون دیروز تموم شد جایی که آبغوره میخریم خیلی دوره به این زودیا نمیریم اونجا .سالاد فقط با آبغوره خوبه .وای نمیدونم چی درست کنم

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

خانم ها شما دستمال اشپزخونه رو چطوری خشک میکنید وسیله ای دارید برای اویزون کردن یا...

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
امروز چی درست کنم .احساس میکنم اصلا حوصله ندارم و خستم  یکمم بدنم درد میکنه .حالا یا ماکارونی ی ...

قبلنا کوفته درست میکردم ته چین همچی با حوصله وقت هم اضاف میاوردم الان که باردارم به کارای خودمم نمیرسم چه برسه به غذا .تازه با اینکه بیشتر از قبل استراحت میکنم خیلییییی خستمه .دلم میخواد حالم مثل قبل بشه

2706