2733
2739
ولی همش الکیه همش حقیقته دیگه نمیشه برگشت دیگه اون نیست،دیگه گذشت،دیگه خستم بدونش،کاش لج نمیکردم،کاش ...

اوهوم من غرور الکی کار دستم داد کاش اون موقع انقد کلم باد نداشت😭فقط حسرت موند برام

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
حرف بزن گلم، سبک میشی دربارش حرف بزن

واسه کسی که تموم بچگیموپرکردواسه کسی که ازبچگی بنام هم بودیم،واسه کسی که ماله خوده خودم بودولی حالاتصورش کناریکی دیگه عذابم میده،به همه گفته حرف منوپیشش نزنن دیگه،اخه هنوزروزبوناییم،اخه ماماله هم بودیم ویه اشتباه کشوندمون اینجا

پسرعزیزم اگرخداکمکمون کنه من وپدرت تموم سعیمون رومیکنیم که درکنارمون روزای خوشی روبگذرونی،ووقتی بزرگ ومردشدی به تمام خواسته هات احترام خواهیم گذاشت،پسرم من ازمادرشوهربودن میترسم چون دوس ندارم تووهمسراینده ات رودچارمشکل کنم،عزیزم من تموم سعیم روخواهم کردکه عروسان سرزمینم سراغ شادی راازهمسرتو که امیدزندگی ماهستی بگیرند...👏👏👏😘😘😘برای خوشبختی وحل شدن مشکلاتمون صلوات میفرستید؟؟اللهم صل علی محمدوال محمد..وعجل فرجهم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه کسی که تموم بچگیموپرکردواسه کسی که ازبچگی بنام هم بودیم،واسه کسی که ماله خوده خودم بودولی حالات ...

اگه فرصتی هست تلاشتو بکن بجنگ 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
اوهوم من غرور الکی کار دستم داد کاش اون موقع انقد کلم باد نداشت😭فقط حسرت موند برام

اخخخخخخ حسرت حسرتش موندبه دلم خوشبحاله اونکه الان پیششه چقدخوشبخته 

پسرعزیزم اگرخداکمکمون کنه من وپدرت تموم سعیمون رومیکنیم که درکنارمون روزای خوشی روبگذرونی،ووقتی بزرگ ومردشدی به تمام خواسته هات احترام خواهیم گذاشت،پسرم من ازمادرشوهربودن میترسم چون دوس ندارم تووهمسراینده ات رودچارمشکل کنم،عزیزم من تموم سعیم روخواهم کردکه عروسان سرزمینم سراغ شادی راازهمسرتو که امیدزندگی ماهستی بگیرند...👏👏👏😘😘😘برای خوشبختی وحل شدن مشکلاتمون صلوات میفرستید؟؟اللهم صل علی محمدوال محمد..وعجل فرجهم...
2731

اینکه بهت بگم یه روز میاد که بیخیالش میشی دروغ گفتم ولی بالاخره یه روز میاد که به نبودنش عادت میکنی و اینکه هر چه کمتر ازش خبر داشته باشی واست بهتره ،هر خبر و هر نشونه میشه یه خنجر میشینه تو دلت .فقط سعی کن مشغول باشی تمام لحظه هات که اونم سخته چون شب که شد همه ذهن و دلت میشه پر از یاد و خاطراتش ،عین یه داغ که مونده سر دلت کم کم سرد میشه این داغ اما جاش همیشه میمونه 

خدایا تنها ارزوم سلامتی و سربلندی دو قلوهامه ❤️❤️❤️
اگه فرصتی هست تلاشتو بکن بجنگ 

نه دیگه خودم سه سال پیش بعدکلی جنگیدن تمومش کردم برگشتم اغوششوترک کردم،خدامنولعنت کنه

اخخخخخخ حسرت حسرتش موندبه دلم خوشبحاله اونکه الان پیششه چقدخوشبخته 

دقیقاااا من عکسشونو کنار هم میبینم اتیش میگیرم 

واسه کسی که تموم بچگیموپرکردواسه کسی که ازبچگی بنام هم بودیم،واسه کسی که ماله خوده خودم بودولی حالات ...

امضات چی میگه؟سربسته حرب نزن حالم بد شد از غمت

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2738

با تمام وجودم برای دلت از خدا آرامش میخوام و اینکه با بهترین اتفاق جبرانش کنه عزیزم

این روزای بدهم میگذره ،فقط صبر میخواد گلم 

حالتو خوب میفهمم ،تحمل کن تا بگذره

محالُ ممکن میکنه وقتی بخواد  خـــدای تو ...
نه دیگه خودم سه سال پیش بعدکلی جنگیدن تمومش کردم برگشتم اغوششوترک کردم،خدامنولعنت کنه

همیشه ب خودم میگم خودم کردم ک لعنت بر خودم باد

اگر اون یه زمانی عاشقت البته عاشق واقعی  بوده حتی اگر الان متنفر باشه ازت بازم نمیتونه همه دل و ذهنشو به طرف مقابلش بده خیالت راحت تا ابد جای تو محفوظه پیشش 

اینکه بهت بگم یه روز میاد که بیخیالش میشی دروغ گفتم ولی بالاخره یه روز میاد که به نبودنش عادت میکنی ...

چقدمعلومه حسش کردی،ولی متاسفانه همه جاحرف ماس،همه جاازاون میگن که چقدزنش بهش نمیاد،که مابرای هم ساخته شده بودیم که چی شد که چرااینطورکردیم،ولی همش دست خدابودواونخواست اونوتنبیه کنه ولی الان منم دارم میسوزم

امضات چی میگه؟سربسته حرب نزن حالم بد شد از غمت

امضام همون چیزی رومیگه که تودنیای واقعیم بهش مینازمو وانمودمیکنم خوبم خوشم به درک که رفته من دیگه خانواده دارم گل پسردارم ولی دست خودم نیست درونم داغونه،داغ اونه

چقدمعلومه حسش کردی،ولی متاسفانه همه جاحرف ماس،همه جاازاون میگن که چقدزنش بهش نمیاد،که مابرای هم ساخت ...

اینکه همه جا حرف شماست هنوزم خوشحالت میکنه دلت میخواد همه بدونن اشتباهی مسیر زندگیتون جدا شده ولی خب میدونی چیه باید بپذیری که اون نمیتونه هیچ کسیو خوشبخت واقعی کنه البته بازم میگم اگر عاشقت بوده.فقط ممکنه یه مرد کامل باشه واسه طرف مقابلش از نظر ظاهری اما دلش و احساسش هیچوقت واسه اون نمیشه

2706