2737
2734
عنوان

نمیخوام از مادر شوهر و خواهر شوهر بگم...

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 64 پست

خوندم عزیزم ایشالابه حق همین روزغزیزسال بعداین موقع باپای خودش بره جشن اقامون

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
الهی به حق امام زمان خدا شفا بده عزیزم برادرتو واسش ختم 14000 صلوات بگیرید  انشالاه خوب میشه ...

چند روزه شروع کردم روزی هزار تا صلوات و هفتاد تا حمد میخونم ذکر چهل بسم الله و نماز شب هم دو روزه شروع کردم😢🙏🙏

میشه لطفا واسه شفا و سلامتی داداشم یه امن یجیب بخونید؟ ممنون از همگی     ( أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انشاالله به  حق آقـــا امام زمان همین روزا شفا پیدا میکنه من که خیلی اشک ریختم الان شما رو خدا صبر ایوب بده...من سیدم و توی اشکام از جدم خواستم بهش کمک کنه...

سر بر شانه خــــدا بگذار...تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند،که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...قصه عشق انسان بود ماست...اگـر کسی احساست را نفهمید مهم نیست...سرت را بالا بگیر و لبخنـد بزن،فهمیـــــدن کار هر آدمـــی نیست...
من متوجه نشدم مشکلشون چیه،اما ان شالله قابل درمانه و زودتر ب امید خدا شفا پیدا کنه،آمین

مشکلش تومور نخاعی هست😢 چند سال پادرد داشت عذاب کشید یک سال و نیم پیش یه عمل ۴ساعته انجام داد بعدش ۲۷ جلسه پرتو درمانی😢 یه مدت بعد هر دو پا کم کم بی حس شد ام آر آی انجام داد گفتن دوباره تومور داره روی نخاع😢 یه خانوم طب سنتی اینقدر ما رو فریب داد و قول صد در صد داد که من میتونم بدون عمل درمانش کنم نزدیک به ۹ ماه وقت ما رو هدر داد تا اینکه ام آر آی که انجام دادن گفتن تومور پیشرفت کرده و از یدونه شده چند تا و چسبیده به نخاع و قابل جراحی نیست😢 همین روزا متوجه شدیم یه مرکزی افتتاح شده که میگن پیشرفته ترین مرکز رادیوتراپی خاورمیانه هست دکترا مدارک پزشکی رو که دیدن گفتن ممکنه که بتونیم درمانش کنیم فعلا طی ده جلسه ولی قول صد در صد نمیدیم😢😢😢 تا الان دو جلسه رفته ولی نمیدونید تو دلمون چی میگذره خییییلی سخته خییییلی توروخدا تو این نیمه های شب واسش دعا کنید که دکترا خبر خوبی بدن و بگن نتیجه گرفته این بار😢😢😢

میشه لطفا واسه شفا و سلامتی داداشم یه امن یجیب بخونید؟ ممنون از همگی     ( أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ )
منم فقط  یه برادر ۱۸ ساله دارم  واقعا از ته دلم درکت میکنم . انشالله ک به حق همین شب ...

الهی آمیییییییین🙏🙏🙏🙏😢😢😢😢😢

2740
چند روزه شروع کردم روزی هزار تا صلوات و هفتاد تا حمد میخونم ذکر چهل بسم الله و نماز شب هم دو روزه شر ...

عزیزم ختم 14000 صلوات فرق داره

باید تو یه روز از اذان صبح تا قبل اذان شب 14000 صلوات فرستاده بشه برای حاجت خاص

باید صلواتا رو تقسیم کنی و همه رو یادداشت کن که فراموشت نشه

مثلا فلانی 500 تا و ...

چون نفس هر کسی یه حرمتی داره پیش خدا

بعد که همه زنگ زدن و بهت گفتن صلواتا تموم شدن رو به قبله میشینی و حدیث کسا و دعای توسل رو میخونی و از خدای بزرگ حاجتتو میخوای

انشالاه اجابت میکنه

در ضمن صلواتا به نیست 14 معصوم هست عزیزم و هدیه به اونها هست

انشالاه خدا حاجتتو میده گلم

ان شاءالله زودتر خوب بشه، میشه یه سوال بپرسم؟!! چرا فکر می کنید از نگاه دیگران بخاطر روی ویلچر نشستن ...

تومور نخاعی داره که پیشرفته شده و قابل جراحی نیست😢

چون داره هم سن و سالاش رو میببنه که درس میخونن و کار میکنن ولی خودش واسه انجام خصوصی ترین کارهاش به دیگران احتیاج داره😢🙏 از اینکه بخوان با ترحم نگاش کنن چون تا دو سال پیش داشت روی پاهاش راه میرفت😢😢😢😢😢

انشاالله به  حق آقـــا امام زمان همین روزا شفا پیدا میکنه من که خیلی اشک ریختم الان شما رو خدا ...

الهی آمیییین😢😢😢🙏🙏🙏🙏 بخدا دلم خونهههه😢😢😢😢 بمیرم من تقریبا یک سال و نیم پیش قبل از اینکه متوجه بشیم همچین بیماری داره کنکور داد و قبول شد الان همه دوستاش دانشجو هستن ولی برادرم نتونست بره دانشگاه😢😢😢😢🙏🙏🙏 چند روز پیش گفت من حتی یه لیوان آب هم که بخوام بقیه باید دستم بدن😢😢😢😢 بخدا قسم هلاکم😢😢😢😢 خدایاااااااا تو رو به آبروی امام زمان قسمت میدم دیگه به ما رحم کن بسه دیگه خدا یه کاری کن دلمون شاد بشه من سلامتی برادرمو از تو میخوام😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

الهی آمیییین😢😢😢🙏🙏🙏🙏 بخدا دلم خونهههه😢😢😢😢 بمیرم من تقریبا یک سال و نیم پیش قبل از اینکه مت ...

خونتون کجاست؟؟؟جــــــد ما خیلی معجزه داره اگه نزدیک هستین بیارینش اونجا مطمئنم شفا میده...خیلیا دو سه شب تو زیارتگاهشرخوابیدن و حاجت گرفتن...به خیلیا بچه داده ...شفا داده ...خیلی 

سر بر شانه خــــدا بگذار...تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند،که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...قصه عشق انسان بود ماست...اگـر کسی احساست را نفهمید مهم نیست...سرت را بالا بگیر و لبخنـد بزن،فهمیـــــدن کار هر آدمـــی نیست...
2706