2737
2739
عنوان

نمیخوام از مادر شوهر و خواهر شوهر بگم...

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 64 پست
مشکلش تومور نخاعی هست😢 چند سال پادرد داشت عذاب کشید یک سال و نیم پیش یه عمل ۴ساعته انجام داد بعدش ۲ ...

ای بابا خدا ازش نگذره،

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

می دونم سخته ولی واسه اینکه با ترحم بهش نگاه نکن اول خودتون باید دیدتون رو نسبت بهش عوض کنید، درسته ...

بخدا من اصلا جلوش حتی گریه هم نمیکنم فقط شوخی میکنم و میخندم که فقط خنده رو لباش ببینم ولی خدا میدونه که تو دلم هلاکم همینکه ازش فاصله میگیرم گریه میکنم چون دارم میترکم دیگه😢😢😢😢

۹ماه اون خانوم به اصطلاح دکتر طب سنتی خییییلی امیدوارمون کرد که مطمئن باشید من با طب سنتی و انرژی درمانی کاری میکنم که خوب بشه شما فلان روز ببریدش ام آر آی مطمئن باشید که تومور خوب شده😢 اینقدرررر امیدوار بودیم که مامانم همه چیز رو واسه برگزاری جشن آماده کرده بود😢 ولی لحظه ای که جواب ام آر آی رو گرفتیم گفتن تعدادش حتی بیشتر از قبل شده اون لحظه تمااااام دنیا رو سرمون خراب شد😢😢😢😢😢😢 الان دو جلسه از ده جلسه درمانی که دکتر تعیین کرده انجام شده نمیخوام بگم ناامیدم ولی واقعا از امیدوار شدن میترسم حتی نمیتونم به برادرم و مامانم این بار امید بدم چون واقعا سری قبل بد به سرمون اومد😢😢😢😢😢

میشه لطفا واسه شفا و سلامتی داداشم یه امن یجیب بخونید؟ ممنون از همگی     ( أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ )
خونتون کجاست؟؟؟جــــــد ما خیلی معجزه داره اگه نزدیک هستین بیارینش اونجا مطمئنم شفا میده...خیلیا دو ...

ما شیراز هستیم😢 توروخدااااا واسش دعا کنید چه نذری انجام بدیم که حاجت بگیریم؟😢😢😢😢😢

میشه لطفا واسه شفا و سلامتی داداشم یه امن یجیب بخونید؟ ممنون از همگی     ( أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ )
2728
خوندم عزیزم ایشالابه حق همین روزغزیزسال بعداین موقع باپای خودش بره جشن اقامون

الهی آمییییین🙏🙏🙏🙏😢😢😢😢 من از دیروز فقط دارم خدا رو به آبروی امام زمان قسم میدم😢😢😢😢😢😢

یعنی میدیم صلواتارو اطرافیان برامون بخونن خودمون سهممون چنتاس؟؟؟

هر چند تا که بخوای عزیزم

اصلا سهمیه بندی نداره

یکی میگه من 100 تا میفرستم یکی میگه 1000 تا میفرستم

فقط همه رو بنویس که قاطی نشن و شمارش رو داشته باشی

ما شیراز هستیم😢 توروخدااااا واسش دعا کنید چه نذری انجام بدیم که حاجت بگیریم؟😢😢😢😢😢

پس خیلی دوریم....ما خوزستانیم...و ؟جدمون ایذه ست...

اسمه جدمون  امام زاده ســـــــید صالح از فرزندان امام موسی کاظم... 

رو نماز اسمشو ببر و ازش بخواه شفای برادرتو... منم رو نماز حتما حتما دعاش میکنم

سر بر شانه خــــدا بگذار...تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند،که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...قصه عشق انسان بود ماست...اگـر کسی احساست را نفهمید مهم نیست...سرت را بالا بگیر و لبخنـد بزن،فهمیـــــدن کار هر آدمـــی نیست...
پس خیلی دوریم....ما خوزستانیم...و ؟جدمون ایذه ست... اسمه جدمون  امام زاده ســـــــید صالح از ف ...

ممنونم عزیزم حتما این کارو انجام میدم الهی که خدا جوابمون رو بده😢😢😢😢😢 شما ‌که سید هستید شاید خدا صداتونو بیشتر بشنوه توروخدا به دیگران هم بگید سر نمازشون واسه برادرم دعا کنن اسمش محسن هست😢😢😢😢😢

2738
هر چند تا که بخوای عزیزم اصلا سهمیه بندی نداره یکی میگه من 100 تا میفرستم یکی میگه 1000 تا میفرستم ...

این ختمو شما انجام دادین چنبار حاجت گرفتین؟؟؟ مجربه واقعا؟؟؟

من اینجوری ختم میکردم قبلا هرشب به نیت چهارده معصوم از شب اول پیامبر ۱۰۰۰ صلوات شب دوم حضرت فاطمه تا برسه به صاحب زمان ۱۰۰۰ اخری رو گرو نگه میداشتم تسبیح رو جلو قبله اویزون میکردم بعد حاجت میفرستادم سهم صاحب زمانو .....هیچوقت حاجاتم رد نشد با این ختم یکم سخته فقط

هرچیز که در جستن آنی ....آنی
عزیزم ختم 14000 صلوات فرق داره باید تو یه روز از اذان صبح تا قبل اذان شب 14000 صلوات فرستاده بشه بر ...

ممنونم‌ عزیزم حتما انجام میدم🙏🙏🙏🙏🙏🙏😢😢😢😢😢😢😢😢

ممنونم عزیزم حتما این کارو انجام میدم الهی که خدا جوابمون رو بده😢😢😢😢😢 شما ‌که سید هستید شاید خد ...

چشم  حتما بخدا حتما

سر بر شانه خــــدا بگذار...تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند،که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...قصه عشق انسان بود ماست...اگـر کسی احساست را نفهمید مهم نیست...سرت را بالا بگیر و لبخنـد بزن،فهمیـــــدن کار هر آدمـــی نیست...
چشم  حتما بخدا حتما

ممنونم عزیزم😢😢🙏🙏🙏🙏🙏 خدا خیرتون بده الهی که خدا حاجت قلبیتونو بهتون بده🙏🙏🙏🙏🙏🙏

خوندم عزیزم .امیدوارم هر چی زودتر سلامتیشون رو بدست بیارن

ممنونم عزیزم الهی خدا از زبونتون بشنوه😢😢😢😢🙏🙏🙏🙏🙏

دلم کباب شد استارتر

توروخدا واسه سلامتیش دعا کنید دلم خونهههه😢😢😢😢😢😢😢

عزیزدلم غصه نخور خواهر مهربون انشالله زودتر برادرت سلامتیشو به دست بیاره برای سلامتی و شفاش حمد خوند ...

ممنونم عزیزم الهی خدا از زبونتون بشنوه 😢😢😢🙏🙏🙏نزدیکای اذان صبحه توروخدا واسه سلامتی برادرم دعا کنید😢😢😢 الهی که شما هم حاجت روا بشید🙏🙏🙏🙏🙏😢😢😢