2737
2739
عنوان

نمیخوام از مادر شوهر و خواهر شوهر بگم...

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 64 پست
وای خدا اشکم دراومد  انشالله خدا برادرتون شفا بده... براشون صلوات نذر کردم انشالله هیچ خواهر ...

الهی آمیییییین😢😢🙏🙏🙏🙏🙏 ممنون عزیزم🙏🙏🙏🙏🙏😢 بخدا اگه بدونید چه پسر آقا و صبور و مظلومی هست😢😢😢🙏🙏🙏🙏 خدایا به خودت قسم حقش این نیست😢😢😢😢😢😢😢 

میشه لطفا واسه شفا و سلامتی داداشم یه امن یجیب بخونید؟ ممنون از همگی     ( أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ )
اره منم شنیدم اون مرکز فول امکانات،،حتما سر بزنید انشالله واسطه شفا برادرتون اونحا باشه به حق امام ز ...

یا امام زمان😢😢😢🙏🙏🙏🙏 امروز عصر سومین جلسه درمان هست که تو این مرکز انجام میده دکترای اون مرکز گفتن فعلا ده جلسه انجام بده که نتیجه رو ببینن ولی گفتن قول صد در صد نمیدن😢😢😢😢 توروخدا دعاش کنید که همین درمان دیگه جواب بده😢😢🙏🙏🙏🙏🙏

میشه لطفا واسه شفا و سلامتی داداشم یه امن یجیب بخونید؟ ممنون از همگی     ( أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی به حق امام رضا شفا پیدا کنه خیلی ناراحت شدم من دو ساله بچه دار نمیسم همیت الانم خیلی حالم بد بو ...

ممنونم عزیزم الهی خدا از زبونتون بشنوه😢😢😢🙏🙏🙏🙏🙏 یا امام رضا😢😢😢😢😢 توروخدا بازم دعاش کنید😢😢😢😢 الهی به حق آبروی امام زمان خدا حاجت قلبیتونو بده حاجت روا بشید🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😢😢

چرا ویلچرنشین شده ؟یکی از عزیزهای منم ویلچرنشین شد براثرتصادف دکترامیگن مشکلی نداره ولی نمیتونه راه ...

برادرم تومور نخاعی داره یک بار هم یه عمل سخت انجام داد پارسال ولی مجددا بالاتر از جای قبلی رشد کرده و پیشرفت کرده واسه همین قابل جراحی نیست توروخدا دعاش کنید این درمان دیگه جواب بده😢😢😢🙏🙏🙏🙏 خدایا دیگه تحمل نداریم به آبروی امام زمان قسمت میدم این بار دیگه ناامیدمون نکن😢😢😢😢😢😢😢

2731