2733
2734
عنوان

خاطرات ترسناک

| مشاهده متن کامل بحث + 12041 بازدید | 163 پست
زیاد توخواب میبینمشون حسشون میکنم کنارمن توخواب اونقدر ایت الکرسی میخونم که نگو 

چه شکلین؟

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم همسرم یه هفته تو ماه شبکار میشه..خودمم واقعا میترسم...ولی اینجور تاپیکارو میسپرم ب فراموشی ...بخ ...

وویییی خیلی ترسیدم ولی دارم بفیه رو هم میخونم

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!
بخدا خودمم ترسیدم ببخشید خواهری😅😅

😭😢

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!

یاحضرت ابلفضل

بسم الله

بغل شوهرم درازکشیدم ولی نمتونم بچسبم بهش وگزنه بیدارمیشه نمزاره گوشی بمونه دسم

یخچالمونم قلنجش گرفتهههه

خدارو میشه توجمله"عجب شانسی اوردم"حس کرد.خداکنه ماهم همیشه شانس بیاریم.یه صلوات لطفا😘
2740
یاحضرت ابلفضل بسم الله بغل شوهرم درازکشیدم ولی نمتونم بچسبم بهش وگزنه بیدارمیشه نمزاره گوشی بمونه ...

مال ماتلویزیونم داره خستگی در میکنه فرشام هم دارن میشکنن قولنجشونو  😅

خدایا کمکم کن ..... 

تو روستای مامانبزرگم جن زیاد ، من بچه بودم زیاد دیدم ، شبها عروسی میگرفتن ما صداشونو میشنیدیم فردا صبحش میرفتیم میدیدیم کلی موی قرمز رنگ و وسیله ریخته 😁 یه بار جاری مامانبزرگم اب جوش ریخت روی زمین صدای جیغ میشنوه بعد شب خواب میبینه جن بهش میگه بچه هام خواب بودن اونارو سوزوندی ،بچه هاتو ازت میگیرم ، همون روز پسرش دیوونه شد ، الان بعد ۲۰ سال پسرش هنوز دیوانست ، مامانبزرگم همیشه میگفت موقع اب ریختن بسم الله بگید که اگه جن ها خوابیدن متوجه بشن برن😑

واقعا هس اره منم اهل ترکمنچایم قدمتش خیلیه برا همون زیاده 

میانه مخصوصا روستاهای اطرافش دیروز یه خونه جن زده دیدیم تو روستا که صاحب خونه به همین علت میخواست بفروشه 

خدایا کمکم کن .....