2737
2734
عنوان

خاطرات ترسناک

| مشاهده متن کامل بحث + 12041 بازدید | 163 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو خواب زیاد میبینمشون یکی ش بود هیلی سریع حرکت میکرد چشاش سه طوری بود به زردی و قرمزی میزد 

یاااااااا ابلفضل😐

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2731

زندایی م خادم مسجد جمکران بود قبلا یه روز من و  آبجی مباهاش رفته بودیم برگشتنی توی اتوبوس یه خانمه رو نشونمونداد گفت این خانم داشته برای بقیه خادم ها تعریف میکرده که خونش تهرونه ولی هر سه شنبه نذر کرده میاد جمکران. میگفت جن ها اذیتش میکنن مثلا قرآن رو از دستش میکشن موهاشو میکشن میگفت روی بدنش چسب پنج سانتی میزنه که جن ها چنگ نزن ن بهش میگفت خانواده اش صدای جیغ زدنش رو میشنون ولی وقتی میزان توی اتاقش هیچکس رو نمیبینن . بخدا قسم میخورد میگفت گفته تاحالا پنج دقیقه کامل نخوابیدم جن ها بیدارم میکنن. توی اتوبوس هم صورتش همش جای ناخن بود وچرت میزد بقران راست میگم

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!
2738
زندایی م خادم مسجد جمکران بود قبلا یه روز من و  آبجی مباهاش رفته بودیم برگشتنی توی اتوبوس یه خا ...

واااای یا خداااا😱😱 بنده خدا چ عذابی میکشیده

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
یعنی تا حالا هیچ کاری نکردن که ازش دور بشن 

میگفت هر دعای میخونه فایده نداره

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!
گناه داشت

چرا شیر اب دسشوییم گاهی اوقات خود ب خود چکه میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تاحالا فکر میکردم یهو خودش شروع میکنه ب چکه الان با این تاپیک مشکوک شدم نکنه میرن دسشویی ابو نمیبندن

میگفت هر دعای میخونه فایده نداره

نمیشه که حتما دلیل داره اینطوری میکنن اخه جمکران بیاد که دعوای ازش کم نمیشه باید یکیو پیدا کنه که کمکش کنه یه ملای یه دعانویس خوبی چیزی