2737
2739
عنوان

ازدواج با پسر چاق!

| مشاهده متن کامل بحث + 17292 بازدید | 73 پست
بهداد سلیمی خیلی چاقه با کت شلوار مثل دیوار میشه 😓😓

دقیقا ...

داشتم فکرمیکردم که واقعا خیلی شکمشون بزرگه و چاقیشون مشخصه...حتما من اشتباه میکنم😁

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختردایی من با یه پسر ازدواج کرد بالای سرش ۱۵۰کیلو بود جالی اینجا بود بالاتنش و صورتش خیلی چاق بود پایین تنه یعنی پاها لاغر بود،فرم خوبی نداشت ولی خدای معرفت و دست و دلبازی و عشق به همسره ،در و جواهر از دهنش بیرون میریزه وقتی حرف میزنه،متاسفانه هرجا میره مسخرش میکنن و میخندن یادمه عقدشون توی محضر وقتی وارد شدن دختر داییم با چه تیپ زیبایی کت شلوار سفید خیلی خوشگل و های کلاس بود ولی اون چاق بود،همه بهش خندیدن تا اخر مراسم😔دخترداییم فقط نگاه میکرد ولی اعتماد به نفس بالایی داره به ناراحتیش غلبه کرد

ببین عزیزم این ازدواج دوقطب مثبت و منفی داره مثل همینایی که بالا ذکر کردم تصمیم با خودته...

2728

مرد چاقو بدون لباس تصور کن 

دارای مو، شکم بزرگ و آویزون 

بعد بهش فکر کن.

جذابیت جنسی که فقط مربوط به زن نیست

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
دقیقا ... داشتم فکرمیکردم که واقعا خیلی شکمشون بزرگه و چاقیشون مشخصه...حتما من اشتباه میکنم😁

چرا به نظر من چاق نمیاد پس؟😅

🔮برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم یه صلوات بفرستید🔮
2740
چاق 

اگه چاق ولخته که زیاد مقبول نیست خروپف میکنه نمی تونه راه بره زود خسته میشه تو رابطه هم یکی دوتا پوزیشن میتونه بزنه فقط 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
دقیقا ... داشتم فکرمیکردم که واقعا خیلی شکمشون بزرگه و چاقیشون مشخصه...حتما من اشتباه میکنم😁

همشم خیس عرقه 😓😓😓

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

احسان علیخانی که این همه کشته مرده داره 106کیلو هست البته اون قدش 188هست این از ظاهر ولی مسایل زناشویی رو شرمنده من بلد نیستم. عای عم چشم و گوش بسته

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
ندارند! من همسرم چاق بود و مشکل جنسی نداشتیم

البته منظور از چاق به افرادی گفته میشه که چاقی اونا مشخص ومحرزباشه ولی شایدتعدادی از افرادچاق در ابتدای زندگی به مشکل برنخورندولی این احتمال با گذشت چندسال از زندگی وجود داره.

احسان علیخانی که این همه کشته مرده داره 106کیلو هست البته اون قدش 188هست این از ظاهر ولی مسایل زناشو ...

احساس شکمشو زیر گِن و کت و ...پنهان میکنه😂😂

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
احساس شکمشو زیر گِن و کت و ...پنهان میکنه😂😂

دقیقا، بدون کت شکمش مشخصه کتای اپل دار میپوشه افتادگی هیکل شو مخفی میکنه

نه عزیزم شوهر منم ۱۰۰ کیلو هست ماشالله خیلی خوشتیپ اصلا هم مشکلی نداریم.همه جوره دوستش دارم.فقط با خودت بگو دوست داری یا نه.با عشق زشت رو هم نگاه کنی زیبا میبینی

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
2706