2733
2734
عنوان

ازدواج با پسر چاق!

| مشاهده متن کامل بحث + 17292 بازدید | 73 پست
بنده خانم یه آقای توپول ۱۱۲کیلویی هستم تا حالام درهیچی مسایلی (کارای خاک برسری و اینا...)مشکل نداشتم

😂

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن چاقا سردمزاجن

ن بابا کی میگه ،شوهر من که سرد نیس،کاش یکم سرد بود یه وقتا خودم و میزنم به خواب مریضی خسته شدم دیگه

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2731
خدایی فقط بعضی وقتا اینقد میخوره دلم میخواد دستمو بکنم تو حلقش هرچی خورده عین روز اول پس بفرسته

خوش بحالت مال من که خیلی بد غذاس یه روز می خوره یه روز ن مثلا الان لب به شام نزد گف گشنم نیس ،حالا زیادم پر خور نیس ولی چون کم تحرکه چاقه کلا هیچ وقت نشسته نمی بینیش همیشه دراز کشه😑😑😑

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

یکی از دوستای من یه همچین شرایطی براش پیش اومد و به علت همین اضافه وزن و چاقی، مادرش مخالفت کرد ولی چون خیلی به هم علاقه داشتن، آقاهه توی یه دوره فشرده حدود 30 کیلو کم کرد و این بار خانواده موافقت کردن

10 سالی هست ازدواج کردن، آقاهه بازم تپل شده ولی نه به اندازه قبل ولی خانواده شادی هستن

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 
2740
خوش بحالت مال من که خیلی بد غذاس یه روز می خوره یه روز ن مثلا الان لب به شام نزد گف گشنم نیس ،حالا ز ...

دقیقا شوهر منم همیشه خدا دراز کشیدس باهم غذا میخوریم تو یه بشقاب سرمو برمیگردونم میبینم بشقاب خالیه

هممون تنهاییم ...
دقیقا شوهر منم همیشه خدا دراز کشیدس باهم غذا میخوریم تو یه بشقاب سرمو برمیگردونم میبینم بشقاب خالیه

اره مهمونیم بریم ۵ مین اولش نشسته سر ۶ دیقه از رو مبل میاد پاییین یه ببخشید میگه و بازم و دراز می کشه

جداي از ميائل جنسيش ك نميدونم  ولي مردچاق خوبه كنارش راحت ميتوني بخوري نگران چاقيم نباشي😂😂😂 ...

مردا اصلا اینجوری نیستنا 

مثلا شوهر دوست من کچل بود بالای سرش کاملا های و در کمال پررویی پرستیژ گذاشته بود و حتی دوستم تا مدتهاا بعد عروسی متوجه نشد که موی خودش نیست اینقد طبیعی بود با اینحال شوهرش اینقد پررو بود که بهش میگفت موهات کم پشته زن باید موهاش پر باشه

فکر نکن اگه مردی یه ایرادی داشت اونو واسه همسرش مجاز میدونه 

منتظر اتفاقات خوبم 
ولي خب تپلا فرق ميكنن  مهربونن😁

اونم شوهرش تپل بود خیلی 

ولی مهربون نبود خییلیم شکاک و دروغگو بود خیلیم بددهن بود تازه مثلا تو دانشگاه عاشق معشوق بودن و واسه دوستم میمرد

منتظر اتفاقات خوبم