2733
2734
عنوان

ازدواج با پسر چاق!

| مشاهده متن کامل بحث + 17292 بازدید | 73 پست

حداکثر قد 187 

حداکثر وزن 85

بیشترش قابل پذیرشم نیست

چاقی و لاغری بیش از حد هم به ضرص قاطع رد

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تصورم اینه که خفه میشی با یه مرد چاق  

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2728
جداي از ميائل جنسيش ك نميدونم  ولي مردچاق خوبه كنارش راحت ميتوني بخوري نگران چاقيم نباشي😂😂😂 ...

😂😂😂😂😂😂

نکته ظریفت تو حلق خاشقچی

🔮برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم یه صلوات بفرستید🔮
2740
بهداد سلیمی ۱۲۰ کیلوئه ولی اصلا چاق بنظر نمیاد. بیشتر بهش هیکلی گفته میشه خواستگار شما واقعا چاقه و ...

بهداد سلیمی خیلی چاقه

با کت شلوار مثل دیوار میشه 😓😓

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

حوصله داری مرد چاق هزار جور مریضی داره باید رفت وروبش کنی

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

والا خودم تجربه ندارم ولی دامادمون چاقه تقریبا تو همین قد ووزن ک گفتی خواهرم تا حالا 3 بار بچه انداخته ودر حال حاضر 3 تا بچه داره دیگه خودت حساب کن 😊😊

(( سکوت)) خودش یه دنیا حرف توشه

کاااملاً بستگی به جثه ی خودتون داره . مثلا من با ۵۰ کیلو وزن نمیتونم همچین شخصی رو بپذیرم میشیم فیل و فنجون . 

ولی یه دختر تپلی هم نمیتونه پسر لاغر بپسنده

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
2706