2737
2739
عنوان

دردِ بی درمون💔کمک میخوام ازتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2854 بازدید | 167 پست
نهایتا اگه میبینی واقعا اذیت میشی به نظرم نرو کلا و به پدرتم بگو واس این چیزل نمیری یا اگه رفتی اخر ...

میرم میشینم ی گوشه دیدم ولکن نیستن برمیگردم

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙
نه بابا از نظر مالی اون متوسطه برناممون این بود خانواده هامون کمکمون کنن.مال منم ک اینجوری از اب درو ...

خب پس خانوادش شکر خدا دستشون به دهنشون میرسه دیگه

به نظرم زودتر رسمیش کنید و مراسم کوچیک بگیرید و برید خونه خودتون با کمک خونواده ها

بعد که رفتی تو زندگی خودت دیگه راحت تر میتونی تصمیم بگیری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم زودتر برو سر زندگیه خودت اینجوری حتی میتونی بیشتر مواقع خواهرتم بیاری پیش خودت تا از اون مح ...

اگر امکانش بود بهش فک میکردم ولی فعلا نمیشه.انقدم حس بدی دیگه دارم ب ازدواج هیچ امیدی ب زندگی مشترکمون ندارم

حق باتوعه ولی پیس اینم بمونم پول هست امکانات هست اما زندگیم نباتیه پیش اونم دیگ دوس ندارم برم نمیدو ...

فقط چارت رسمی کردن ازدواجته

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
2731
خب پس خانوادش شکر خدا دستشون به دهنشون میرسه دیگه به نظرم زودتر رسمیش کنید و مراسم کوچیک بگیرید و ب ...

مراسم کوچیک و تحقیرانه دوس ندارم چون همه فامیلا منتظر منن که ببینن ب قول بابام این ادمی ک من مادرمو بهش فروختم کیه و چطوریه.نمیخوام حرفشون درس از اب دربیاد شاید بنظرت بچگونه باشه تفکرم ولی خیلی میطلبه

چی‌بگم.بخدا نمیدونم خداکنه خوشبخت شم

میشی انشالله خودتم ب خودت کمک کن موفق باشی عزیزم

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
2740
مراسم کوچیک و تحقیرانه دوس ندارم چون همه فامیلا منتظر منن که ببینن ب قول بابام این ادمی ک من مادرمو ...

اصلاااا اصلااا به خاطر حرف دیگران زندگی خودتو بازی نگیر دختر خوب

به نظرم خیلی منطقی تر فکر کن عزیزم

من خودم اول زندگیم از همه چیز زدم و فقط خونه خریدم هر چند کوچیک

الان همه بهم میگن بهترین کارو کردی

اصلاااا اصلااا به خاطر حرف دیگران زندگی خودتو بازی نگیر دختر خوب به نظرم خیلی منطقی تر فکر کن عزیزم ...

داداشمم باشما هم فکره.چون دختر عمم همسنمه نمیخوام یوقت احساس حقارتی ک تمام عمر مامانم داشتو منم داشته باشم.خیلی همش ادمو از بالا نگاه میکنن

نه عزیزم اینجور نیست الان همسر من شکر خدا اصلا شبیه اون ادم نیست حتی پدرشوهرم زندگیشون دقیقا برعکس ...

غصه نمیخوری میبینی زندگی اونا چقد ارومه؟😔

خدانکنه.من به فدات خواهرم فقط اول واسه مامان بابام بعدش ما بچه ها و زندگی آیندمون باهمسرامون دعا کن ...

خدا نکنه عزیز دلم 

حتتتتتتتما فدات شم حتما🙏

اصلا از یادم نمیری...

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
2706