2752
2734
عنوان

دردِ بی درمون💔کمک میخوام ازتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2854 بازدید | 167 پست
آره طفلکی.برم پیش مامانم زندگی کنم ازینور این یکی تنها میشه یوقت سکته میکنه.اونوق من چ کنم.فکرش تنمو ...

اخی تو خیلی احساساتیی پس دختر

من شخصا اصلا واسم مهم نیست چه بلایی سر اون ادم بیاد

چاره داشتم خودم میزدم خفششش میکردم با همین دستام

بخدا اخلاقم انقد غیرقابل کنترل و تحمل شده که دلم واسه اونم میسوزه.فک کن مث بقیه ادما مام بریم تو زند ...

پس اول خودت ب خودت کمک کن هیچ کس نمیتونه کمکت کنه باید بخوای ک خوب شی شاد شی وقتی هی ب غمو غصه ها فکر کنی همین میشی افسرده وعصبی اما میتونی فکر نکنی بزن ب بی‌خیالی بگو درست میشه نمیگم کلا برات مهم نباشه اما اولویتت نباشه نذار عمرت حروم سه بعدا برای از دست دادن این روزات حسرت میخوری ک چرا شاد نبودمو لذت نبردم عمر رفته برنمیگرده من خودم تجربه دارما منم روزای زیادی و از دست دادم ک کاش بی عقلی نمی‌کردم خودت بخواه انرژی داشته باش خودت حال خودتو خوب کن بعدم برنامه ازدواج و ردیف کن 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو هم بگو وقتی کسی به مادرم توهین میکنه انگار به من توهین کرده و واسم غیر قابل تحمله بزار حدشونو بف ...

اخه اینا توروم توهین نکردن.ابجی کوچیکشون کرده‌اینام بخاطر اون عنتر بامن چپ افتادم ولی هیچی نمیگن فقط قیافه میگیرن چون من دیگ خونه هیچکدوم نمیرم

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙
اخی تو خیلی احساساتیی پس دختر من شخصا اصلا واسم مهم نیست چه بلایی سر اون ادم بیاد چاره داشتم خودم ...

خیلییییییییییییی.

ببین چقد حقیرشدن که بچه هایشون توروشون درومدن.از اینا بدبخت تر نیست بخدا

2731
پس اول خودت ب خودت کمک کن هیچ کس نمیتونه کمکت کنه باید بخوای ک خوب شی شاد شی وقتی هی ب غمو غصه ها فک ...

همش تقصیر ایناس جواب خدارو باید بدن ک جوونی منو هدر دادن.برم پیش مامانم لج میکنه هزینه دانشگامم نمیده دیگ وای بحال عروسی

همش تقصیر ایناس جواب خدارو باید بدن ک جوونی منو هدر دادن.برم پیش مامانم لج میکنه هزینه دانشگامم نمید ...

اره اینم دردیه دیگه

من که با اینکه موقع ازدواجم همه چیز اوکی بود و مشکلی نبود هزینه های ازدواجمو جاهاز و ... رو اکثرشو مامانم داد

پس تو هم رفتی اونجا قیافه بگیر و بشین و محل هیچکدومشون نده اصلااا

فقط بهش فک میکنم چ غریبانه قراره بشینم یجا ناراحت میشم. یا اینکه فک و فامیلا هی میخوان بگن چیشد مامامت....دونه دونه نمیشه ک باهاشون دعوا کنم

خدا صبرم بده

همش تقصیر ایناس جواب خدارو باید بدن ک جوونی منو هدر دادن.برم پیش مامانم لج میکنه هزینه دانشگامم نمید ...

نرو پیش مامانت خو میگم اولویت خودت باش اگه بابات خرجتو میده پیش اون باش تو سر حال شو برو پی زندگیت دل سوزوندن براشون خوبه ها اما تا ی حدی میبینی نمیشه بیخیال شو زندگیتو کن

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
اره اینم دردیه دیگه من که با اینکه موقع ازدواجم همه چیز اوکی بود و مشکلی نبود هزینه های ازدواجمو جا ...

طفلک نداره ک بده مامانم.واقعا هرجور فک میکنم باید رابطمو بهم بزنم.یا سالها لفتش بدم

فقط بهش فک میکنم چ غریبانه قراره بشینم یجا ناراحت میشم. یا اینکه فک و فامیلا هی میخوان بگن چیشد ماما ...

نهایتا اگه میبینی واقعا اذیت میشی به نظرم نرو کلا و به پدرتم بگو واس این چیزل نمیری یا اگه رفتی اخر وقت برو و زیاد تو مهمونیشون نباش

اگه همه چیز طرفت اوکیه زودتر ازدواج کن تا هزینه ها رد بشن بعدش بتونی راحت تر تصمیم بگیری بدون ترس از ...

نه بابا از نظر مالی اون متوسطه برناممون این بود خانواده هامون کمکمون کنن.مال منم ک اینجوری از اب درومد

اصلا اماده نیستیم

طفلک نداره ک بده مامانم.واقعا هرجور فک میکنم باید رابطمو بهم بزنم.یا سالها لفتش بدم

به نظرم زودتر برو سر زندگیه خودت

اینجوری حتی میتونی بیشتر مواقع خواهرتم بیاری پیش خودت تا از اون محیط دورتر باشه و ارامش داشته باشه یه کم

نرو پیش مامانت خو میگم اولویت خودت باش اگه بابات خرجتو میده پیش اون باش تو سر حال شو برو پی زندگیت د ...

حق باتوعه ولی پیس اینم بمونم پول هست امکانات هست اما زندگیم نباتیه

پیش اونم دیگ دوس ندارم برم نمیدونم بقران.دوسشون دارم ولی غیرقابل تحمل شدن واسم.دوس دارم تنها زندگی کنم اینم ک جایز نیس

2706