2733
2734
عنوان

خدا تقاص قضاوت کردن خواهر شوهرم رو ازم گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 3446 بازدید | 79 پست

قضاوت خیلی بده... تو دانشگاه ما یه پسره مسئول بوفه شده بود بعد خیلی دخترا خودشونو میکشتن واسش دو تا دختره بودن رفته بهش پیشنهاد دوستی داده بودن بعد پسره اونی که خوشگل بوده رو قبول کرده بود یادمه اون موقعا میگفتم نگاه کن مگه یه دختر میره غرورشو میشکنه به پسر میگه دوستت دارم و حالا بعد سه سال این ماجرا سرم اومد البته با کمی تفاوت... دیشب که داشتم فکر میکردم یهو این موضوع اومد تو ذهنم و از خدا خواستم بابت قضاوتم منو ببخشه حالا من تو شرایطی مشابه به اون ادم قرار گرفتم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

من یه چی بگم بخندین 

من کسایی که پرتغال میخورن تفالشو میندازن بیرون نفرت داشتم 

همش میگفتم اه خوب پرتغال نخورن تو مهمونی هاااا 

حالا سره خودم اومده نمیتونم تفاله پرتغال قورت بدم 

خدایا منو ببخش😐😐😐😐😐😐😐

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تا دلت بخواد از این بلاها سرم اومده واسه من به ساعت نمیکشه، حتی اگه کارم کاملا غیر عمد بوده باشه، با اینکه خیلی مواظبم که دل کسیو نشکونه یا قضاوت نابجا نکنم ولی بازم متاسفانه از دستم در میره  

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
زبون بسته گناه داره😔

وای😂😂😂😂😂😂زبون بسته به حیوونامیگن روم به دیوار

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2731

اینکه اگه چندروزقبل بفهمم یک مهمونی درپیشه وتصمیم بگیرم تیپی بزنم که همه انگشت به دهن بمونن کلااون مهمونی کنسل میشه.یامثلابگم بذاراین النگوروبندازم فلانی بگه خوش به حالش که اینوداره،وسطمهمونی اون النگویالباس یاهرچی خراب میشه یامیشکنه یاباشوهرم دعوامون میشه😁

لایکم کنید برم یه دور بزنمو بیام ببینم  استارترچه آتیشی سوزونده🤔

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه

منم محرد بودم دوستم ازدواج کرد شوهرش یسری اخلاقای بدی داشت مدام میگفتم با خودم چرا طلاقشو نمیگیره اخه ب چه امیدی مونده ،دیوانس ،من بودم جدا میشدم..

والان خودم توی همون شرایط هستم و امکان جدایی ندارم ، دقیقا ب سرم اومد ،،،از این چیزا زیاده

2740

یه حدیث داریم کلا در موردش 

فک کنم امام صادق گفته بودن ک حالا دقیق متنش یادم نیست ولی تو این مایه ها اگه کسی رو قضاوت کنی نمیمیری تا ب اون حالت دچآر بشین

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

خلاصه من همیشه تو دلم قضاوتش میکردم که چون تنبله میاد خونه ی باباش میخوابه ،دروغ نگم یه کم حسودیم هم میشد،تا اینکه ده روز پیش کورتاژ کردم و به شدت خونریزی و درد داشتم ،حالا تهوع و ضعف شدید داشتم ،بیشتر از نیم ساعت رو پا بند نبودم، فقط میخواستم بخوابم و خوابم عمیییق بود.روزی که رفتم برای کشیدن بخیه ،به دکتر گفتم خیلی اذیت شدم ،دکتر اشاره کرد به یه خانم که اونجا نشسته بود و گفت ،این خانم میوم داره،هر ماه همین وضعشه،برو خداتو شکر کن

همونجا فهمیدم که خدا داره بهم چی میگه،اشک تو چشام جمع شد

خدایا غلط کردم

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.
2706