2410
2553

خیلی وقت ها اینجا تاپیک هایی دیدیم که میبینیم طرف مثلا نوشته 

خدا تقاص دل شکستمو از فلانی گرفت

یا مثلا 

فلانی دلم و شکست حالا سرش اومد.

من توی زندگیم به شدت به این موضوع اعتقاد دارم،اما به حالت برعکس.

یعنی خدا نکنه یه حرفی بزنم که دانسته یا نادانسته دلی بشکنم،یا حتی یه فکر پلید از ذهنم بگذره،خدا چناااااا ن میزاره تو کاسه ام که نگو.

گاهی اوقات که خودم میفهمم دسته گل به آب دادم ،به غلط کردن می افتم و مدام منتظرم ببینم خدا چطوری اون موضوعو بهم برمیگردونه.

حالا امروز یکی از اون مسائل برام اتفاق افتاد.

عزیزان صبر کنید تا ماجرا رو تایپ کنم.

شما هم اگه از این تجربه هاداشتید بنویسید که هم بقیه امون عبرت بگیریم و هم سرتون گرم باشه تا من تایپ کنم.به نظرم خیلی بی انصافیه اگه فکر کنیم ما هرگز اشتباه نمی کنیم ،اگه دوس داشتید شما هم اعتراف کنید

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.

اینهمه تایپ کردی اصل موضوع و مینوشتی بهتر نبود

چرا وقتی یکی تاپیک عکس میزنه میگه پست بعدی میزارم ولی پست بعد بازم پست میزاره صبر کنید داره میاد🤔یعنی چجوریه هم عکس داره میاد هم استارتر میتونه پست بزاره😯چرا تو تاپیکها میگید بچه ها پست نزارید پربازدید نشه😑پربازدید به معنی جلو رفتن صفحات نیست بخدا به تعداد بازدید😣اینجا کسی جرات نداره بگه دوست داره بچه اش پسر باشه باید حتما عشق دختر باشی وگرنه میجوَنِت😒چرا کاربرا یه عکس خیلی معمولی از خودشون میزارن همه میگن ماشالله برا خودت اسپند دود کن کلی قربون صدقه ش میرن درحالی که دیده شده عکس از آیشواریا گذاشتن میگن ایشش این چیه من ازاین خوشکلترم😯هیچوقت اینایی و که اسکرین شات از پیامهای شوهرشون میزارن که کلی قربون صدقه هم رفتن و درک نمیکنم یعنی واقعا چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی براشون تعریف نشده🤔وای اونایی که تاپیک میزنن فلان کاربر اقا بهم درخواست دوستی داده😷خب قبول نکن و تمام تاپیک زدنت چیه 😣😏اینجا هیچی تو سلیقه کاربرها نیست  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم مثل شمام ، واسه همین وقتی اینجا تاپیکای خیانت چه خانوم چه اقا می زنن جرات نمی کنم قضاوت کنم یا حرفه تندی بزنم، چون می گم با کفشه اونا راه نرفتم که بخوام قضاوت کنم، اگر توی هر موضوعی قضاوت بکنم سریع چوبشو می خورم

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍
2714

الان موضوع خاصي تو ذهنم نيست اما منم دقيقا عين خودتم حتي اگه فكر پليدي از سرم بگذره خدا آني ميزنه پس كله ام !!!جوري ميزنه تو كمرم كه به هفتاد قسمت نامساوي تقسيم ميشم😞

اماااااا امان از ظالم كه در حقم ظلم ميكنه اين مواقع خدا انگار حال ميكنه طرف داره منو خون به جگر ميكنه😞😞😞

من یه خواهر شوهر دارم که  آدم بسیار تنبلی هست،یعنی الان که متاهله نهار میاد خونه ی باباش  و شامش رو هم میبره،تمام مواد فریزرش رو مادرش آماده میکنه و برادرش خریدش رو میکنه

ایشون رحمش میوم داره و خونریزی های شدید داره.بنابراین وقتی پریود میشه میاد خونه ی پدرش 8روز میخوابه و بعد که خوب شد میره

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.
من یه خواهر شوهر دارم که  آدم بسیار تنبلی هست،یعنی الان که متاهله نهار میاد خونه ی باباش   ...

زبون بسته گناه داره😔

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

خو تا میرم تخمه بیارم نوشته باشیا

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
2706