2733
2739
عنوان

خدا تقاص قضاوت کردن خواهر شوهرم رو ازم گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 3446 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی نکن میوم گزفتی😐😐😐😐 حالا خودت میری خونه مادرت بخاب میشی😃

نه میوم نگرفتم،بدترش سرم اومد

اندومتریوز گرفتم

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.
2731

راستی خانما میخواستم یه سوال بپرسم. شوهر من مرد خوبیه خانواده دوسته ولی یه عیب داره اونم اینکه که خیلی به حرفها وحرکات ادما توجه زیادی داره مثلا وقتی میریم خونه مادرم بر که میگردیم شروع میکنه حرفا ی خانوادمو تفسیر کردن وایراد گرفتن ومدام تو خونه با کنایه یادشوخی مسخره میکنه خستم کرده به خدا 

اینکه میوم داره و موقع پریودش میاد و تا 8 روز میمونه، ربطی به تنبلی نداره ، مریضه، منم میوم داشتم و ...

وای چقد بد 

چرا عمل نمیکنید میوم در بیارین😔

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2740

من دوتا بچه کوچیک دارم رحمم یه دونه پلیپ داشت خونریزی وحشتناک میکردم جایی هم نمیتونستم برم استراحت کنم عمل کردم حالا دیواره رحمم زخیم شده دوباره به شدت خونریزی دارم هر 20 روز یهبار که 5 روزطول میکشه خیلی سخته خیلی

قتی یادم میوفته که میخوام پریود بشم گریه میکنم چون نمیتونم استراحت داشته باشم دخترمو میبرم میارم مدرسه با یه بچع 2 ساله توروخدا دعاکنید خوب بشم

دو سه سال باهاش کلنجار رفتم شاید بدون عمل خوب شه ولی نشد و بالاخره دو سال پیش عمل کردم و خداروشکر ال ...

خوب خداروشکر عزیزم💋

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
توی چندمین روز رفتی سونو دادی؟ چند بود ضخامتت؟

منم ضخامتم خیلی کم 

اندومتریوز ربطی به ضخامت داره؟

من دوتا بچه کوچیک دارم رحمم یه دونه پلیپ داشت خونریزی وحشتناک میکردم جایی هم نمیتونستم برم استراحت ک ...

ایشالا خوب بشی

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

یه اتفاق دیگه هم قبلا برام افتاد

دوران کارشناسی یه هم اتاقی داشتم خیلی بد غذا میخورد،من سر سفره همیشه جوری مینشستم که غذا خوردنش رو نبینم ،چون مدام سر سفره غذا رو اخ وپیف میکرد ،مثلا با نوک قاشق سیب زمینی رو جدا میکرد و مثل  اشغال پرت میکرد وسط سفره.خلاصه تو دلم حالم ازش به هم میخورد.

چند سال گذشت و من برای ارشد یک خوابگاه دیگه بودم،حساسیت پوستی به پیاز پیدا کرده بودم و بدنم کهیر میزد، این رو به هم اتاقی هام گفته بودم.

یه شب دوستم استانبولی با سالاد شیرازی درست کرد.منم طبق روال پیاز ها رو جدا کردم.یهو هم اتاقی جدیدم بهم گفت اه اه حالم بهم میخوره،مثل مرغ که خاک رو با پاهاش میکنه ،غذا رو میجوری.

وای خدا دلم فشرده شد،فهمیدم که اون دوستم تو کارشناسی حتما متوجه  حال من نسبت به غذا خوردنش شده ولی چیزی نگفته.

پاشدم هم اتاقی مو بغلش کردم و بوسیدم ،تعجب کرد.

رو کردم به آسمون و گفتم خدایا شکرت که تو همین دنیا بهم برگردوندی

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.
2706