2737
2734
عنوان

حتی رویاش هم شیرین بود خوشبحال اونایی که تجربه کردید🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 58 پست

به نظر من به خاطر اینکه شب نیمه شعبان این خوابو دیدی اگه ایشالا هرچه زودتر نی نی دار شدی و پسر بود نیت کن اسمشو مهدی بزاری

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خسته م دیگه نه دوست دارم دارو بخورم و نه تلاشی کنم

در ناامیدی بسی امید است،برات صلوات فرستادم انشالله یک بچه سالم به دنیا بیاری

وقتی می تونی توقع بخشش داشته باشی که خودت چیزی با ارزش تری و بخشیده باشی....!
خسته م دیگه نه دوست دارم دارو بخورم و نه تلاشی کنم

اینکه خیلی خوبه ینی داری به خواستت میرسی

وقتی از همه جا ناامید شدی خدا حاجتتو میده گلم

معلم ریاضی ام سوالی داشتین برای بچه هاتون بپرسین🌺
2738
پریروز  همسایه ما زایمان کرد.بچه اول.مرده موهاش سفیده.نمیدونم چند سال پیگیر بچه بودن واز چه روش ...

دیدم اونایی که زود بچه دار میشن قدر بچه رو نمیدونن چون نمیفهمن انتظار چیه و همش میگن خوشبحالت بچه نداری 

همیشه خواب یه دختر میبینم داره بازی میکنه 

آخی عزیزم ایشالا که به زودی تعبیر میشه و میای تیکر بارداریتو میزنی😗

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

دختر همسایه ما بعد 18 سال تو سن چهل سالگی دو.ماه پیش زایمان کرد

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
اینکه خیلی خوبه ینی داری به خواستت میرسی وقتی از همه جا ناامید شدی خدا حاجتتو میده گلم

خدا خودش میدونه اینقدر دلم شکسته که دیگه حالم از دکتر بهم میخوره .شوهرم هم خسته شده داروهاش نمیخوره. 

آدم از انتظار و نیش و کنایه مردم عصبی میشه 

میفهمم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2706