2733
2734
عنوان

حتی رویاش هم شیرین بود خوشبحال اونایی که تجربه کردید🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 58 پست
من وقتی دلم شکسته بود کلی راز و نیاز کردم با خدا ولی خوب نشد حاجتمو نداد چند ماه بیخیال شدم حاجتمو د ...

منم الان هیچ کاری نمیکنم رژیمم هم ول دادم هر چی دلم خواست میخورم .پیتزا غذاهای سرد همه چی میخورم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم الان هیچ کاری نمیکنم رژیمم هم ول دادم هر چی دلم خواست میخورم .پیتزا غذاهای سرد همه چی میخورم&nbs ...

😔😔برات از ته دلم دعا میکنم گلم ایشالا همه چی درست میشه

معلم ریاضی ام سوالی داشتین برای بچه هاتون بپرسین🌺
2728
من هیجکس رو ندارم که باهاش درد و دل کنم .تا یه وقتی بحث بچه خونه مادر شوهرم میشه سریع میگن بچه میخوا ...

تا هرچی رو خودت تجربه نکنی مزشو نمیفهمی اونا نمیدونن تو دلت چه خبره یه چی میگن همین جوری، منم انتظار زیاد نکشیدم ولی خوب از حرفات معلومه چقدر ناراحتی انشاا...خدا حاجتتو میده امید داشته باش همیشه وقت اذان از خدا نیتتو بخواه اذان صبح ظهر مغرب هروقت صدای اذانو شنیدی از خدا بخواه یه بچه سالم و صالح بهت بده شک نکن روزیتو یه روز به دستت میرسونه

تا هرچی رو خودت تجربه نکنی مزشو نمیفهمی اونا نمیدونن تو دلت چه خبره یه چی میگن همین جوری، منم انتظار ...

خدا همیشه از من آزمایش های سخت میگیره .اینقدر خسته م که تصورش سخته.از خدا میخوام صبرم بده 

2740

انشاالله سال بعد این موقع یه نی نی تپل مپل بغلته 😍

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین