2733
2739
عنوان

حتی رویاش هم شیرین بود خوشبحال اونایی که تجربه کردید🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 58 پست
خدا خودش میدونه اینقدر دلم شکسته که دیگه حالم از دکتر بهم میخوره .شوهرم هم خسته شده داروهاش نمیخوره. ...

الهیی عزیزم ایشالا زودی به حاجت دلت میرسس

معلم ریاضی ام سوالی داشتین برای بچه هاتون بپرسین🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خسته م دیگه نه دوست دارم دارو بخورم و نه تلاشی کنم

😔😔😔بسپار به خدا مطمعن باش بهترینارو برای بندش میخواد خواهر شوهرمن بعد هفت سال وقتی اصلا فکرشم نمیکرد درگیر عروسی خواهرش بود وکلی چیزای سنگین بلند کرده بودوکلی کارای خطر ناک فهمید بارداره همش میترسید مشکلی داشته باشه خداروشکر هیچ مشکلی نداشت الان پسرش یک سالشه میگفت اصلا دیگه بیخیال شده بود ولی خدا اون زمانو صلاح دیده بود برای مادر شدنش

2728
خدا خودش میدونه اینقدر دلم شکسته که دیگه حالم از دکتر بهم میخوره .شوهرم هم خسته شده داروهاش نمیخوره. ...

سلام واقعا حستو درک میکنم . منم یه شب خواب دیدم اونی که عاشقشم اومده خواستگاریم واقعا رویاش هم قشنگ بود. منم مثله شما خستمه . توکل کن به خدا. هر وقت ان شالله حامله شدی بیا تو همین تاپیک بگو

. چرا نمیری مشهد . من خیلیا دیدم رفتن مشهد بعدش بچه دار شدن

عزیزم ازصمیم قلب برات آرزوی مادرشدن رو دارم هم شما هم سایرنی نی سایتا.امیدوارم یکی یکی تیکربارداریتو ...

هر بار پریودم دیر میشه میرم آزمایش میدم قبل از اینکه جواب در بیاد کلی یاسین میخونم و نذر میکنم ولی همیشه منفی بوده 😔

سلام واقعا حستو درک میکنم . منم یه شب خواب دیدم اونی که عاشقشم اومده خواستگاریم واقعا رویاش هم قشنگ ...

من نذر و چله ای نمونده که انجام ندادم هر بار که ختم میکنم یا چهل روز مرتب نمازارم می خونم به امید باردار شدن میشینم بدتر میخوره تو ذوقم گفتم دیگه هیچ کاری نکنم

2738
من نذر و چله ای نمونده که انجام ندادم هر بار که ختم میکنم یا چهل روز مرتب نمازارم می خونم به امید با ...

منم دقیقا اینقد ختم و چله برداشتم که نگو دو بار هم مشهد رفتم. اگر نرفتی رفتن به مشهد و امتحان کن بعد بیخیال بشو

😔😔😔بسپار به خدا مطمعن باش بهترینارو برای بندش میخواد خواهر شوهرمن بعد هفت سال وقتی اصلا فکرشم نمی ...

من هیجکس رو ندارم که باهاش درد و دل کنم .تا یه وقتی بحث بچه خونه مادر شوهرم میشه سریع میگن بچه میخوای چیکار .بدون بچه راحتی میگردی در صورتی که خودشون از ترس اینکه بچه دار نشن دیونه شده بودن هی مامانش غصه میخورد اونم برای یه سال انتظار که طبیعیه

2706