1147
1226
عنوان

برادرشوهرم.....

3236 بازدید | 137 پست
برادرشوهرکوچیکه من زوتر از شوهر من ک بزرگتره ازدواج کرده و دوتا بچه داره ولی خیلی تینیجری تیپ میزنه و ب خودش میرسه ولی آدم مقید و اهل زندگیه احترام همرو هم داره ولی بعضی وقتا میریم خونه مادرشوهرم اونام طبقه بالا اونا میشینن ما ک میریم اونام میان پایین یعنی مادرشوهرم هر مهمونی داشته باشه اونام میان حالا بذارین تعریف کنم بعد شما بگین من دارم حساس میشم یا نه قصد و قرضی درکاره

تینیجری یعنی چی؟

گاهی گمان نمیکنی ولی می شود                   گاهی نمی شود که نمی شود                  گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است.                     گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود              گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست.              گاهی تمام شهر گدای تو می شود.       خدایا توکلم به توست خودمونو به خودت سپردم.

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

😦خوابم میاد

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍۲۷ اسفند خداروبی نهایت شکر که سالمی نی نی خوشگلم خیلی نگران دوتا کیست داخل مغزت بودم خداروشکر جذب شد😍بهترین پسردنیا آیهان جونم عیدت مبارک فسقل مامان😘💖۳اردیبهشت بی صبرانه منتظرتیم بهترین اتفاق زندگیمون بقول بابایی تیکه وجودم😍

اونروز ک من رفتم خونشون برادشوهرم نوزاد دارن زنش گفت میندازیش رو پات خودمون دوتا بودیم دیگه شالمو انداخت دور گردنم برادرشوهرم درو واکرد دید موهام بازه ولی نگاهشو عوض نکرد منم سریع شالمو گذاشتم سرم یا مثلا ....

اونروز ک من رفتم خونشون برادشوهرم نوزاد دارن زنش گفت میندازیش رو پات خودمون دوتا بودیم دیگه شالمو ان ...

بچه رو میندازی رو پات یعنی چی ؟ یعنی رو پا بچه رو بخوابونی ؟

نشسته ام به در نگاه میکنم.دریچه آه میکشد.تو از کدام راه میرَسی؟ .خیال دیدنت چه دلپذیر بود.جوانیم در این امید پیر شد .نیامدی و دیر شد .
1213
1167
اونروز ک من رفتم خونشون برادشوهرم نوزاد دارن زنش گفت میندازیش رو پات خودمون دوتا بودیم دیگه شالمو ان ...

برادر شوهر منم اینجوریه 

من خیلی رو موهام حساسم اونم یه دفعه بیاد اصلا نگاشو عوض نمیکنه البته اینم بگم منو مثل خواهرش میدونه واسه همین زیاد حساس نشو

کلنننن اگر چیزیم هس تو فکر بهش نکن و خودتو حساس نکن همش بگو نه نه اشتباه میکنم 

تا اگرم چیزی باشه اون فک نکنه ک تو باخبری و بدتر کنه 

برای اون دسته عزیزانی که کنجکاون.... بخداااا عکس پروفایلم خودم نیستم 
1220