2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت جنین در اولین سونو! 👶🏻 ببینیم نظریه رمزی چقدر درسته؟👉🏼

| مشاهده متن کامل بحث + 68769 بازدید | 1387 پست
راستى فكرميكنم عكس مستقيم چاپ شده

سلام خانومی

اول بگم که نظریه رمزی فقط برای فانه....دل نبدی بهش😅❤️ ولی اگر مطمئنی چاپ مستقیمه طبق رمزی به پسر میخوره

هفته ۱۶ ببعد که مشخص شد صددرصد بیا بگو بهمون ببینیم درست بوده یا نه😇👍🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

سلام عزیز مال من چیه.سونو شکمی هفته ۶ .از رو مانیتور عکس گرفتم

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانومی اول بگم که نظریه رمزی فقط برای فانه....دل نبدی بهش😅❤️ ولی اگر مطمئنی چاپ مستقیمه طبق ر ...

ميدونم عزيزم، منم از روى كنجكاوى ميپرسم. مرسى لطف كردى

من خيلى به روش زنجير طلا ى ابن سينا اعتقاد دارم مال همه هم درست درومده. با اونم بچه ى اولم پسره. البته اين روش ابن سينا رو يه عده اى برعكس انجام ميدن و ميگن غلطه ولى روششو بلد نيستن

سلام عزیز مال من چیه.سونو شکمی هفته ۶ .از رو مانیتور عکس گرفتم

سلام عزيزم اول از همه خيلي خيلي تبريك ميگم و دوم اينكه متاسفانه مشخص نيست عكستون😇❤️ولي ايشالله كه هرچي هست سالم باسه و دلخواه خودتون🙏🏼🙏🏼🙏🏼🌹😃 

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2731
ميدونم عزيزم، منم از روى كنجكاوى ميپرسم. مرسى لطف كردى من خيلى به روش زنجير طلا ى ابن سينا اعتقاد د ...

ايشالله كه سالم باشه و هموني كه ميخواي... من خودم ابن سينا اصلا امتحان نكردم ولي رمزي براي من درست بود😍🎀🎀🎀

اون يكي روش جوش شيرين هم كف نكرد و دختره نينيم..... نميدونم ديگه😅👍🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
سلام عزيزم اول از همه خيلي خيلي تبريك ميگم و دوم اينكه متاسفانه مشخص نيست عكستون😇❤️ولي ايشالله ...

ممنون عزیزم⚘😘

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲
2740
@رویالی   کجایی عزیزم

سلام عزيزم❤️ به به مباركه

فكر كنم اگه درست تشخيص داده باشم طبق اين نظريه يه كوچولو بيشتر به پسر بخوره😊 البته اگه چاپ مستقيم باشه😅💕 رمزي بيشتر برا فانه ها...دل نبندي😘

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
سلام عزیزم.نینی من پسره ممنون ازتجربه خوبت😘

عع پس درست گفتم! 😍👌🏼

مباااارككككه 👍🏼👍🏼😇 خوش قدم باشه الهي❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

مرسي كه خبر دادي🙏🏼🌈

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
عع پس درست گفتم! 😍👌🏼 مباااارككككه 👍🏼👍🏼😇 خوش قدم باشه الهي❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ مرسي كه خبر دادي ...

آره عزیزم درست گفتی😘فدات بشم ممنون.خدانینی گلت روحفظ کنه برات

2706