2737
2739
عنوان

تعیین جنسیت جنین در اولین سونو! 👶🏻 ببینیم نظریه رمزی چقدر درسته؟👉🏼

| مشاهده متن کامل بحث + 68772 بازدید | 1387 پست

سلام خانوم گل

اول از همه بگم این فقط یه حدسه و در بهترررررررین حالت هشتاد درصد درسته پس خیلی روش حساب نکن😃☝🏼 دوم اینکه اگر شکمیه بنظر پسر میاد (البته اگر عکسی که فرستادی آیینه ای پرینت نشده باشه)

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
سلام خانوم گل اول از همه بگم این فقط یه حدسه و در بهترررررررین حالت هشتاد درصد درسته پس خیلی ر ...

ممنون عزیزم هرچی باشه فقط سالم بدنیا بیا د خودم خواب دیدم دختره و حس میکنم دختره برام جنسیتش فرق نداره فقط سالم بودنش مهمه

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم هرچی باشه فقط سالم بدنیا بیا د خودم خواب دیدم دختره و حس میکنم دختره برام جنسیتش فرق ندا ...

پس ایشالله که آیینه ای باشه و همون دختر که خودت به دلت افتاده بشه😇❤️ کلا معمولا هرچی به دل مادر بیفته اکثرا همونه البته اگه واقعا براش فرق نکنه از اول جنسیتش...و به خودش تلقین نکرده باشه💞

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
پس ایشالله که آیینه ای باشه و همون دختر که خودت به دلت افتاده بشه😇❤️ کلا معمولا هرچی به دل مادر بیف ...

نه والا برام فرق نداره ممنون عزیزم انشالله بچه همه مادرا سالم باشه 

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️
2728
2738
شکمی عزیزم.شش هفته

بسلامتی

والله عزیزم طبق رمزی “اگه آیینه ای چاپ نشده باشه” بنظرم بیشتر به پسر میخوره😇👍🏼 ولی نظریه رمزی توش استثنا هم داره و صددرصد نیس عزیزم اصصصلا یکموقع دل نبندی!! ....بیشتر برا سرگرمیه😃✋🏼 درهرحال امیدوارم هرچی که هست سالم باشه❤️

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
بسلامتی والله عزیزم طبق رمزی “اگه آیینه ای چاپ نشده باشه” بنظرم بیشتر به پسر میخوره😇👍🏼  ...

ممنون گلم لطف کردی😘عزیزم میگم اون سفیده نینی میشه اونی که به دیواره چسبیده جفته یااشتباه میکنم؟ممنون میشم یه توضیح بدین

ممنون گلم لطف کردی😘عزیزم میگم اون سفیده نینی میشه اونی که به دیواره چسبیده جفته یااشتباه میکنم؟ممنو ...

اون نقطه سفیدی که وسط اون حفره سیاهه هست جنینتونه....هنوز خیلی کوچیکه که بشه درست تشخیصش داد😉

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
اون نقطه سفیدی که وسط اون حفره سیاهه هست جنینتونه....هنوز خیلی کوچیکه که بشه درست تشخیصش داد😉

ممنون عزیزم.لطف کردین😘یه دخترنازدارم انشاالله همونی باشه که گفتین.ببینم خواست خداچیه واسم سلامتیش ازهمه چیزمهمتره.خدانینی شماروحفظ کنه ونگهدارش باشه

ممنون عزیزم.لطف کردین😘یه دخترنازدارم انشاالله همونی باشه که گفتین.ببینم خواست خداچیه واسم سلامتیش ا ...

ایشالله که سالم و سلامت باشه اول و دوم همونی که خیر و صلاحه و‌خودتون دوست دارین😇👍🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706