2733
2739
عنوان

تعیین جنسیت جنین در اولین سونو! 👶🏻 ببینیم نظریه رمزی چقدر درسته؟👉🏼

| مشاهده متن کامل بحث + 69125 بازدید | 1389 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اهان .سونوی شکمیه.8هفته و دو روزمه اینجا دیگه چی بگم؟؟😅

عزیزم اگر چاپ مستقیم باشه یکمی احتمال پسر بیشتره برات اگرم چاپ آیینه ای باشه دختر😇 البته رمزی بیشتر برا سرگرمیه  ایشالله سالم باشه❤️

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
عزیزم اگر چاپ مستقیم باشه یکمی احتمال پسر بیشتره برات اگرم چاپ آیینه ای باشه دختر😇 البته رمزی بیشتر ...

ممنون عزیزم لطف کردی.انشالله ک درست گفتی .چون درصد ک درست گفتی تو تایپیک خیلی بیشتر بوده..مرررسی.نتیجیش قطعی شد میام میگم😘😘

ممنون عزیزم لطف کردی.انشالله ک درست گفتی .چون درصد ک درست گفتی تو تایپیک خیلی بیشتر بوده..مرررسی.نتی ...

باشه عزیزم منتظرم....😇❤️ خیر باشه پاقدمش🥰

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
بفرست گلم😇

عزيزم من ١٥ هفته هستم

دكترم مطبش سونو كرد گفت پسره

الان قطعيه بنظرت ؟؟ 

بين پاهاش ديد و گفت

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
2738
عزيزم من ١٥ هفته هستم دكترم مطبش سونو كرد گفت پسره الان قطعيه بنظرت ؟؟  بين پاهاش ديد و گفت

نمیدونم دقیقا چی دیده ولی از هفته ۱۷-۱۸ ببعد معمولا صددرصده

باید ببینی دکترت معروفه از این لحاظ یانه...مثلا به قبلیا که تو هفته پونزده گفته درست بوده یا نه

ولی احتمالش بالاس که درست گفته باشه تو هفته پونزده، ولی ازمن میشنوی بازتو چیزی نخر برا بچه تا سونو انومالی☺️ 

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
نمیدونم دقیقا چی دیده ولی از هفته ۱۷-۱۸ ببعد معمولا صددرصده باید ببینی دکترت معروفه از این لحا ...

ممنون عزيزم

بين پاهاش بهم نشون داد گفت پسره

منم از ذوقم گفتم 

انشالله درست باشه

سونو مطب دكتر زنان و زايمان بود

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
ممنون عزيزم بين پاهاش بهم نشون داد گفت پسره منم از ذوقم گفتم  انشالله درست باشه سونو مطب دك ...

خب پس ايشالله كه درست گفته و بندناف اينا نبوده خخخخ

ايشالله هموني باشه كه خودت دوس داري و خيره😇🙏🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
خب پس ايشالله كه درست گفته و بندناف اينا نبوده خخخخ ايشالله هموني باشه كه خودت دوس داري و خيره ...

انشالله

دكتر ك با جديت گفت

حالا ببينم مصلحت خدا را

عزيزم قبلا اينجا عكس گذاشته بودي گفته بودم جنسيت رو😉 بعدش هم ١١ هفته يخورده ديره برا نظريه رمزي چو ...

سلام عزیزم امروز وارد بیست هفته شدم و رفتم سونو و گفت به احتمال زیاد دختر

خب پس ايشالله كه درست گفته و بندناف اينا نبوده خخخخ ايشالله هموني باشه كه خودت دوس داري و خيره ...

سلام عزیزم میشه مال منم بگی هفت هفتمه سونو شکمی سمت راستمه چون دستگاه سونو رو فقط طرف راستم  بود 

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️
سلام عزیزم میشه مال منم بگی هفت هفتمه سونو شکمی سمت راستمه چون دستگاه سونو رو فقط طرف راستم  بو ...

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️
2706