2410
2553
عنوان

تعیین جنسیت جنین در اولین سونو! 👶🏻 ببینیم نظریه رمزی چقدر درسته؟👉🏼

| مشاهده متن کامل بحث + 68285 بازدید | 1387 پست
راستى فكرميكنم عكس مستقيم چاپ شده

سلام خانومی

اول بگم که نظریه رمزی فقط برای فانه....دل نبدی بهش😅❤️ ولی اگر مطمئنی چاپ مستقیمه طبق رمزی به پسر میخوره

هفته ۱۶ ببعد که مشخص شد صددرصد بیا بگو بهمون ببینیم درست بوده یا نه😇👍🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

سلام عزیز مال من چیه.سونو شکمی هفته ۶ .از رو مانیتور عکس گرفتم

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانومی اول بگم که نظریه رمزی فقط برای فانه....دل نبدی بهش😅❤️ ولی اگر مطمئنی چاپ مستقیمه طبق ر ...

ميدونم عزيزم، منم از روى كنجكاوى ميپرسم. مرسى لطف كردى

من خيلى به روش زنجير طلا ى ابن سينا اعتقاد دارم مال همه هم درست درومده. با اونم بچه ى اولم پسره. البته اين روش ابن سينا رو يه عده اى برعكس انجام ميدن و ميگن غلطه ولى روششو بلد نيستن

سلام عزیز مال من چیه.سونو شکمی هفته ۶ .از رو مانیتور عکس گرفتم

سلام عزيزم اول از همه خيلي خيلي تبريك ميگم و دوم اينكه متاسفانه مشخص نيست عكستون😇❤️ولي ايشالله كه هرچي هست سالم باسه و دلخواه خودتون🙏🏼🙏🏼🙏🏼🌹😃 

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2720
ميدونم عزيزم، منم از روى كنجكاوى ميپرسم. مرسى لطف كردى من خيلى به روش زنجير طلا ى ابن سينا اعتقاد د ...

ايشالله كه سالم باشه و هموني كه ميخواي... من خودم ابن سينا اصلا امتحان نكردم ولي رمزي براي من درست بود😍🎀🎀🎀

اون يكي روش جوش شيرين هم كف نكرد و دختره نينيم..... نميدونم ديگه😅👍🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
سلام عزيزم اول از همه خيلي خيلي تبريك ميگم و دوم اينكه متاسفانه مشخص نيست عكستون😇❤️ولي ايشالله ...

ممنون عزیزم⚘😘

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲
2714
@رویالی   کجایی عزیزم

سلام عزيزم❤️ به به مباركه

فكر كنم اگه درست تشخيص داده باشم طبق اين نظريه يه كوچولو بيشتر به پسر بخوره😊 البته اگه چاپ مستقيم باشه😅💕 رمزي بيشتر برا فانه ها...دل نبندي😘

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
سلام عزیزم.نینی من پسره ممنون ازتجربه خوبت😘

عع پس درست گفتم! 😍👌🏼

مباااارككككه 👍🏼👍🏼😇 خوش قدم باشه الهي❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

مرسي كه خبر دادي🙏🏼🌈

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
عع پس درست گفتم! 😍👌🏼 مباااارككككه 👍🏼👍🏼😇 خوش قدم باشه الهي❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ مرسي كه خبر دادي ...

آره عزیزم درست گفتی😘فدات بشم ممنون.خدانینی گلت روحفظ کنه برات

2706