2737
2734
ممنون .فر نداریم 

انشالله فردار بشین؛ بهترین کیک ها رو توش بپزین.

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عالی هست خانوم ،آفرین کدبانو

برای نتیجه ی بهتر زیر قابلمه حتما شعله پخش کن بذار

در قابلمه هم دم کنی.

احساس میکنم شعله ات یکم زیاد بوده.

ارتفاع کیکت کمه احتمالا قالبت نسبت ب مواد اولیه بزرگ بوده

2738
ببین کیک زبرا درس کن تو قابلمه رواجاق توکه فرنداری عالی میشه هم خوشگله هم خوشمزه حتما امتحان کن
خدایا تمام عزیزانم رو پیش تو بیمه کردم پس هواشونو داشته باش خداجونم ، فسقلیه توی دلمو هم خودت سلامت بده تواغوشم❤ 
اسمش چیه ؟؟؟

کیکه زبـرا بزن تو گوگل واست بیاره دورنگه طرز درس کردنشو یادبگیر وختی طرحش دراومد کیف میکنی موادشم چیز خاصی نیس

خدایا تمام عزیزانم رو پیش تو بیمه کردم پس هواشونو داشته باش خداجونم ، فسقلیه توی دلمو هم خودت سلامت بده تواغوشم❤ 

شبکه دو عصر خانواده؛ برا کسایی که فر ندارن میگفت یه قابلمه یا ماهیتابه روی بزارین روی شعله پخش کن رو گاز بعد یه قابلمه یا مایتابه روی دیگه بزارین روش و روش هم دم کنی بزارین؛ به عنوان فر.

اگه خواستی این روشم امتحان کن؛ دفعه دیگه که خواستی درست کنی میتونی به روش دیشبت بری برا امتحان این روش هم مقداری از موادتون رو اینجوری بزارین اماده شه .

اگه خوب که عالی.

اگه خوب نبود هم اینجوری همه موادتون خراب نمیشه.

موفق باشید.

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
2706