2737
2734
عنوان

خواستگارم+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 58181 بازدید | 525 پست
وا.شاید ی کاری واسش پیش اومده.یعنی چی هی گزارش گزارش.هرکی دوسنداره میتونه بره.زوری ک نیس

کاری پیش نیومده چون به جای عکس گذاشتن داشت جواب کاربرا رو میداد و همزمان پست میذاشت!شما دوست داری سرکار باشی بمون تو تاپیک منتظر اسکرین!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب کردی ،من خانواده زو ندید گرفتم و رو حساب حرف بقیه که گفتن پسر خوبیه ازدواج کردم،و الان بدبخت شدم

وای واقعا تربیت خانوادگی حرف اولو میزنه.این آقا هم در ظاهر خوب بود ولی خانواده داغونی داشت باباش اصلا زنشو آدم حساب نمیکرد و فقط خودش حرف میزد. خلاصه تو خواستگاری هم اصلا نظر پسرش مهم نبود براش. این پسر هم هر چند میگفت مخالف باباشه ولی کپ باباش بود. من ب مامانم میگفتم این فرق میکنه با باباش ولی وقتی بهش گفتم نه ذاتشو نشون داد فحاش و بدبین خیلی هم شکاک بود. و البته احمق و ساده

2728

بابا یارو خل وضع میزنه 

بهش میگفتی دوستانه بهت میگم برو پیش روانشناس ، این رفتار تو غیرت و این چرت و پرتا نیست یه چیزی محکم خورده تو سرت 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
اومد بخدا گیرکرده بود روش ببخشید بابت تاخیر بچه ها بخدا من برا اخلاقش ردش کردم ن گذشتش چراباید نفرین ...

بیچاره اومده مظلوم نمایی یجوری گفتی فحش و بدوبیراه گفتم چی نوشته براش حالا.شاید روانی بوده ولی دلم سوخت براش😂

👪
2740
کاری پیش نیومده چون به جای عکس گذاشتن داشت جواب کاربرا رو میداد و همزمان پست میذاشت!شما دوست داری سر ...

شمام انگاری دوسداری بمونی

یکم صبور باشیم خوبه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

دقیقا منم که از دست شوهرم به ستوه اومدم و گفتم همه چی تمومه یه مدت همش اسمس میداد ناله و نفرین میکرد،فیلمشونه

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
دقیقا منم که از دست شوهرم به ستوه اومدم و گفتم همه چی تمومه یه مدت همش اسمس میداد ناله و نفرین میکرد ...

تموم تن وبدنم میلرزه دیروز تاحالا چه کنم😔بخدامن برااخلاقش نتونستم چکار طلاقش داشتم

اومد بخدا گیرکرده بود روش ببخشید بابت تاخیر بچه ها بخدا من برا اخلاقش ردش کردم ن گذشتش چراباید نفرین ...

فقط همین😐😐😐😐

خب عزیزم این اصلا مثل بچه هاست. عقل و شعور درست و حسابی نداره که بدونه اشنایی چیه و قول ازدواج چیه 

به دعای گربه سیاهم بارون نمیاد

دیگه جوابشو نده

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
شمام انگاری دوسداری بمونی یکم صبور باشیم خوبه

نه عزیزم اگه یه نگاه به عکس من قبل از ریپلای کردن بکنی و چراغ نارنجی رو ببینی متوجه میشی من تو این تاپیک نیستم با ریپلای شما اومدم!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706