2733
2739
عنوان

تو جمع همه ادامس دهنشون بود!

| مشاهده متن کامل بحث + 2171 بازدید | 83 پست
اره خییییییییییییلی.فقط ک اندوم یادش می مونه بیاره😔

😳 عقدی؟

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
من بهش میگم فقط یک ماه بذار من پیشت بمونم تا طلاقمو بگیرم بعدش از پیش توام میرم اگه میترسی برگردم سر ...

نمیتونه شاید واقعا براش مقدور نیس اگه از کسی انتظار نداشته باشی زندگی برات راحت تره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین تو باید بگی من دارم از یه دیوونه نگهداری می کنم تمام این حرف یعنی انتظار همه چی رو داری تو اگر ...

من پرستار یه دیوونم قبول. آدمم! حس نیاز به یه همدم و شریک عمرم چی میشه؟ تکیه گاهم؟ اینجوری من خواسته یا ناخواسته آخرش ب یکی دیگه دل میبندم وخائنم میشم

2728
من پرستار یه دیوونم قبول. آدمم! حس نیاز به یه همدم و شریک عمرم چی میشه؟ تکیه گاهم؟ اینجوری من خواسته ...

واقعا تو باید تا روزیکه فرصت طلاق برات پیش نیاد افکار منفی رو دور کنی چاره ای نداری به خاطر خودت تو با این زندگی باید مبارزه کنی تا از بین نری به خدا توکل کن مطمئن باش شوهرت بالاخره کوتاه میاد مردا هم به آرامش نیاز دارن

نمیتونه شاید واقعا براش مقدور نیس اگه از کسی انتظار نداشته باشی زندگی برات راحت تره

انتظار زیادیه بچشو یه ماه تحمل کنه؟ بچشم ها! چرا منو ب این دنیا آورده و رها کرده بحال خودم. از اونم بدم میاد. من حتی بهش میگم مثلا جلو خونواده ی شوهرم لباس آستین بلند بپوش و....حرف درمیارن اینا شونشو بالا میندازه میگه حرف دربیارن به من چه! اصلا براش مهم نیست من دارم تو اینا زندگی میکنم! هی میگه به من چه اینا کیه منن و....

انتظار زیادیه بچشو یه ماه تحمل کنه؟ بچشم ها! چرا منو ب این دنیا آورده و رها کرده بحال خودم. از اونم ...

اها، یا من درد دل میکنم پیش مامانم میگه خونواده ی بابات با من فلان کردن بیسان کردن و.... آخرشم میگه خوشحالم الان توام داری میکشی🤤

2738
واقعا تو باید تا روزیکه فرصت طلاق برات پیش نیاد افکار منفی رو دور کنی چاره ای نداری به خاطر خودت تو ...

میترسم اون زمان یا من مرده باشم.یا خیلی پیر که دیگه فرصت زندگی کردن پیدا نکنم

اها، یا من درد دل میکنم پیش مامانم میگه خونواده ی بابات با من فلان کردن بیسان کردن و.... آخرشم میگه ...

الهی عزیزم درک می کنم سخته ولی با خودخوری چیزی درست نمیشه ما نمیتونیم مجبور کنیم کسی دوسمون داشته باشه

ناراحت نشو از حرفم شاید واقعا عقلش نمیرسه مادرت مجرده

طلاق گرفته. اره. ۲۰سااااااال منو عذاب دادن تو جنگ و دعواهاشون آخرشم جدا شدن وقتیکه من وجهه ی اجتماعیم و اعصابی برام نموند. همشم مامانم میگفت بخاطر تو موندم. درحالیکه نموندنش مطمئنا بهتر بود. الانم که من همون بچه هستم‌.اگه بخاطر من موند الان چرا رام نمیده تو خونه

نه بچه هم دارم

ببین کاملا درکت میکنم ولی تو الان تو شرایط بدیرهستی قبول آیا طلاق بگیری تو شرایط بهتری هستی ؟ ببین واقع بین باش تو با یه بچه که دیگه بهتره ازدواج مجدد نکنی چون در قبال اون بچه مسئولی زندگی هیچ وقت منصفانه نیست و نبوده 

من میگم بهتره واقعیتهای زندگیت رو قبول کنی مثل کسی که پا نداره باید قبول کنه تا آخر عمر پا نداره پس بهتره رو دستاش کار کنه تا قوی بشن شما هم همینطور 

من میگم تواناییش رو داری خرج کن مشاور خوب پیدا کن مشکلاتت رو نمیگم رفع ولی کمتر کن اینجور برا خودت و بچه ات بهتره

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
طلاق گرفته. اره. ۲۰سااااااال منو عذاب دادن تو جنگ و دعواهاشون آخرشم جدا شدن وقتیکه من وجهه ی اجتماعی ...

از کسی انتظار نداشته باش بابای من کم کم ۲۰ تا خونه داره به من نمیده چه میشه کرد

2706