2726
عنوان

تو جمع همه ادامس دهنشون بود!

| مشاهده متن کامل بحث + 2167 بازدید | 83 پست

عزیزم شوهر منم همینطوریه مدلش و من یجورایی دارم عادت میکنم. شما رو نمیدونم اما شوهر من به نیازهای بقیه اعم از مادر و خواهر و بقیه خانوادش توجه میکنه اما واسه من تره هم خورد نمیکنه! 

مثلا اگه بخواد مامانشو برسونه نیم ساعت معطل شه هم ناراحت نمیشه اما من زود حاضر میشم وایمیسم لج میکنه میگه نمیبرمت! 😏

عزیزم شوهر منم همینطوریه مدلش و من یجورایی دارم عادت میکنم. شما رو نمیدونم اما شوهر من به نیازهای بق ...

کلید مردو گوش کن

شوعر منم اونجور بود گوش دادم عمل کردم دو سال طول کشید ولی خورد خورد خوب شاقلا هفت بار فایلاشو گوش کن

یبار فایده نداره

ماهی دوبار گوش کن

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین خواهر نوع حرف زدن مهمه 

وقتی داره میره بیرون لیست خرید تهیه کن بده فوری دستش بگو تهیه کن بیا باتشکر صورتش هم بوس کن ومنتطر عکس العمل واینسا برو تو اشپزخونه 

چندبار تکرار کنی متوجه میشه 

اگر بگی عزیزم میشه بخری میگه نه 

بگو بخر بیا 

هردفعه هم رو کاغذ خرید شکل قلب وگل بزار

با لبخند وسیاست کارت جلو ببر

عزیزم شوهر منم همینطوریه مدلش و من یجورایی دارم عادت میکنم. شما رو نمیدونم اما شوهر من به نیازهای بق ...

خوب شما از اونطرفی واردشو 

با مادرش گرم بگیر هدیه بخر ولو جوراب بگو مادر برای خودم خریدم دیدم قشنگه گفتم برای شماهم بخرم

مادر بیار تو جبهه خودت بعد غر زد با لبخند بگو ای ای به من غر نزن وگرنه به مامانت میگما

تو از کجا میدونی چندتا آدم بالغ بودن؟ بچه هامون بودن منم هوس کردم.قرم ندادن.گوشه ی لبشون آروم 

عزیزم یه چیزی بگم .هر چی خودت رو وابسته تر به این مردا نشون بدی بیشتر ازت دور میشن پس سعی کن خودت رو در دسترس نزاری وقتی میبینه واسه یه آدامس ازش ناراحت میشی یعنی حسابی به تو نه ش محتاجی خودش رو خر میکنه ببخشید.و بیشتر حرصت میده .باید خودت رو دست بالا بگیری که این چیزها برات مطرح نباشه خواسته هات رو ببر خیلی خیلی بالا 

حالا تا ۱۰ سال از زندگی ت میگذره نمی فهمی حرفم رو 

خوب شما از اونطرفی واردشو  با مادرش گرم بگیر هدیه بخر ولو جوراب بگو مادر برای خودم خریدم دیدم ...

راه حلتون خیلی خوبه عزیزم بارها خواستم این کارو کنم اما متاسفانه به مادرشوهرم الرژی پیدا کردم اصلا نمیخام ببینمش دست خودم نیست😥😢