2737
2739
عنوان

تو جمع همه ادامس دهنشون بود!

| مشاهده متن کامل بحث + 2171 بازدید | 83 پست

سر بارداریم با خواهرم اینا رفته بودیم بیرون یهویی از دهنم پرید که هوس جوجه کباب کردم غذا برده بودیم با خودمون شوهرم اصلا انگار نه انگاااار گفت بخور دیگه غذا داریم که  بعد یهویی دیدم شوهرخواهرم که از بچکی برام عین برادر بزرگتره از جمعمون غیب شد بعد یکساعت اومد که دیدیم بنده خدا چه مسافت دوری تا رستوران رفته برام جوجه کباب اورده شوهرم خجالتشو کشید ولی من هنوز بعد اینکه دخترم ۸ سالشه ازین بی تفاوتی شوهرم ناراحتم 

گلم داری عذاب می کشی یه فکری کن از نو شروع کن انگار تازه باهاش آشنا شدی سخته میدونم ولی به خاطر خودت ...

آخ دقیقا حال منو توصیف کردی. خودمم تو فکرشم که فراموش کنم و ببخشم.ولی ب شرطیکه تکرار نشه. بخدا حق من از زتدگی این نبود. هرچیم دست و پا میزنم راه نجات نمیبینم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم داری عذاب می کشی یه فکری کن از نو شروع کن انگار تازه باهاش آشنا شدی سخته میدونم ولی به خاطر خودت ...

راستی شما که داری از دور و با چندخط نوشته حال منو درک میکنی چطور مامان من نمییییفهمه دارم تو چه اتیشی میسوزن؟ هرچیم حرف میزنم بی فایدست. انگار هیشکی منو بخاطر خودم نمیخواد

سر بارداریم با خواهرم اینا رفته بودیم بیرون یهویی از دهنم پرید که هوس جوجه کباب کردم غذا برده بودیم ...

بمیرم.سخته والا. برن گمشن همچین مردایی. بخدا چیز گرون قیمتم ازش نخواستم هیچ وقت ولی.... ذهنم پر از خاطرات بده از این قبیله

2728
آخ دقیقا حال منو توصیف کردی. خودمم تو فکرشم که فراموش کنم و ببخشم.ولی ب شرطیکه تکرار نشه. بخدا حق من ...

هر چی دست وپا میزنی بیشتر فرو میری حالت خراب میشه عزیزم فکر کن پرستار یه دیوونه ای باور کن برات قابل هضم تره اینکه خودتو زندانی ببینی اونو زندانبان سخته ولی تحمل کن تا وقتش خودتو ازین خفقان نجات بده انتهای این سردرگمی باتلاق برای خودته حالا که نمی تونی طلاق بگیری آهنگ زندگی تو عوض کن خودت به داد خودت برس

خسیسه. مخصوصا واسه من. به نظرم از بی علاقگیشم هست. چون بالاخره چیزای ارزون قیمتم هستن که بشه باهاش ط ...

اوه ، من کلا فاز دیگه‌ای فک میکردم

مثلا من تقریبا هرروز  یکماه نامزدم صبحا ک میومد دنبال میگفت گلی شارژرر بده من همون لحظه بادم میوفتاد دوباره جا کذاشتم

یکماه هرروز این طفلک ب من یاداوری میکرد ک گلی فردا بیارا

شارژرر خودش خراب شده بود کابلش ، وقت نمیکرد بره بگیره ، اپن روزی ک من بردمم یه لبخند تلخ زد گفت حواس پرت جانم دیروز ۳ تا کابل گرفتم یکی واسه تو ک هرروز یادت میره ، یکی ماشین یکی شرکتم

خب من واقعل یادم میزفت ، اونم درک میکرد ک یادم میره این اخریا میگفت اوردی من رفلکسای احمقانه میدادم میخندیدیم چون واقعا عجیب بود هرروز یادم میرفت ، صبح زودم بود

یا مثلا نامزدم خیلی وقتا یادش میره یه چیزایی رو ب من بگه ، مثلا برنامه ک این هفته تولد فلانی میریم فلان جا ، همون روز زنگ میزنه ک اماده‌ای میگم کجا یادش میاد نگفته

😂😂🙆🏻‍♀️😅👊🏼🙆🏻‍♀️ من اید دسته فراموشیا ک مثل یاشد رفتن ادامس و وسیله بود رو گفنم ممکنه از عمد نباشه 

مگه نه قصد بی توجههی باشه ک خیلی فرق میکنه

یادم تورو فراموش..
هر چی دست وپا میزنی بیشتر فرو میری حالت خراب میشه عزیزم فکر کن پرستار یه دیوونه ای باور کن برات قابل ...

سعیمو میکنم‌. ولی میدونی هرکی یه ظرفیتی داره. اگه نشد چی؟ بمونم تا کِی؟

ممنون از جمیع نی نی سایتیا که با ذوم کردن روی آدامس استارتر رو پشیمون کردن از تاپیک زدن 😂

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2740
آخ دقیقا حال منو توصیف کردی. خودمم تو فکرشم که فراموش کنم و ببخشم.ولی ب شرطیکه تکرار نشه. بخدا حق من ...

نمیدونم مادرت شاید واقعا مشغله زندگیش مغزشو پر کرده هر کسی زندگی خودشو داره و مشکلاتشو اول اینکه از هیشکی توقع نداشته باش پدر مادر شوهر بچه هر کاری می کنی با خودت بگو به خاطر آرامش زندگی خودمه برام مهم نیس بفهمه واقعا زندگیتو ازنو بساز واقعا نگرانتم زنها خیلی قوین

استارتر تاحالا مستقیم بهش گفتی اونکارا خوشحالت میکنه ؟

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
سعیمو میکنم‌. ولی میدونی هرکی یه ظرفیتی داره. اگه نشد چی؟ بمونم تا کِی؟

ببین تو باید بگی من دارم از یه دیوونه نگهداری می کنم تمام این حرف یعنی انتظار همه چی رو داری تو اگر بدونی ۵ سال پیش من زندگیمو از لای چه گرگایی کشیدم بیرون نمی گفتی تا کی تا وقتی که به آرامش برسی وقتی نمی تونی طلاق بگیری چرا با فکرش خودتو آزار بدی

نمیدونم مادرت شاید واقعا مشغله زندگیش مغزشو پر کرده هر کسی زندگی خودشو داره و مشکلاتشو اول اینکه از ...

من بهش میگم فقط یک ماه بذار من پیشت بمونم تا طلاقمو بگیرم بعدش از پیش توام میرم اگه میترسی برگردم سرت. ولی....اخه مگه اون منو بدنیا نیاورده؟ وظایفی درقبال من داره. چرا بزور میفرستم تو زندگی ای که نمیخوام. 

2706