2737
2739

پول حسابی درارین 

شما میتونین با همین گوشی که دارین یه کانال تلگلرام یا اینستا بسازین و به فروش محصولات بپردازین، به این صورت که شما سفارش میگیرین پولو از مشتری میگیرین سود خودتونو ور میدارین بقیشو واریز میکنین و جنستونو دریافت میکنین، بدون اینکه ۱ ریال از جیب خرج کنید و بعد از مدتی که امتیازتون بالا رفت به جز سود فروش حقوق ثابت از کشور ارمنستان دریافت میکنین 

کاری بدون ریسک یا ضرر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شما تو پیجتون یا آشناها جنسو میفروشین سودتونو ورمیدارین بعد واسه شرکت واریز میکنین، بعد از مدتی میرین ارمنستان حساب باز میکنین و حقوق ثابت' در ضمن کلی جایزه هم شامل حالتون میشه، خوبی این کار اینه احتیاج به خرید و انبار جنس نیست

باید زبون داشته باشیم که بتونیم این چیزارو تبلیغ کنیم.

لباس ،کیف و کفش، بدلیجات خوبه..

چون طرف میبینه و خوشش میاد و سفارش میده.

ولی این چیزا نه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

در ماه هر چقدر سفارش بگیرین همونقدر سود میکنین، هیچ اجباریم تو فروش نیست شما ماهی ۱ تیکه هم بفروشی سودش کامل واسه خودته اما هرچه بیستر بفروشی به نفع خودته و اینکه سودت با هیچکی تقسیم نمیشه

شما تو پیجتون یا آشناها جنسو میفروشین سودتونو ورمیدارین بعد واسه شرکت واریز میکنین، بعد از مدتی میری ...

بریم ارمنستااان😩

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2706