2737
2734
عنوان

خانومایی که میخوان تو خونه بدون هیچ سرمایه ای

| مشاهده متن کامل بحث + 1451 بازدید | 55 پست
اهاا بعد شما تیپاکس میکنی ب شهرای دیکه؟ قیمت رو باید همون ک تو کاتالوگ هست بگیم همونم به شما بدیم ...

اره اگه شهر دیگه باشی میفرستم، من همون قیمت سایت فروشو واسه شما میفرستم شما با سود میفروشی . الان تو کانالی که گذاشتم واستون قیمت ها واسه مشتریه، شما اگه بخوای کار کنی قیمت خیلی پایینتریه، سودش روی همینه، جوایز که آپشنه، اگه فروشت بره بالا حقوق ثابت میگیری که اون شرایط عالیهههه، تو هیچکدوم از مراحلم سودتد با من یا کسی شریک نمیشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزی ک من دیدم ، کاتالوگ رو ب خودم دادن گفتن ک انتخاب کنم ، سفارش میدن اصولا اونا هم ک تخفیف بیشتز ...

بله خیلیا این کارو میکنن اما اینجوری هیچوقت به حقوق نمیرسی چون عملا کد شما تو اون شرکت ثبت نیست! انگار شما واسه خودت کار نکردی ، اونجوری شما شامل جایزه سفر خارجی حقوق نمیشدی، کاتالوگو ۲۱ روز یک بار میدن به شما

اره اگه شهر دیگه باشی میفرستم، من همون قیمت سایت فروشو واسه شما میفرستم شما با سود میفروشی . الان تو ...

فروش بالا یعنی چقد ب بالا؟

یعنی قیمتی ک تو کاتالوگ های خود اورفیلم هست قیمت مشتریه ؟ قیمتی ک من میخرم کمتره؟

یادم تورو فراموش..
2731
فروش بالا یعنی چقد ب بالا؟ یعنی قیمتی ک تو کاتالوگ های خود اورفیلم هست قیمت مشتریه ؟ قیمتی ک من ...

عزیزم شما برو کانال من به ادمین پی ام بده تا بگه چند درصد پایینتره واسه فروشنده. اینجا نمیشه گفت درصدشو. ببین واسه فروشم شما ۲ تیکه هم بفروشی میتونی کار کنی، فروش بالا واسه حقوق یعنی به امتیاز دلخواهشون برسی هرچی امتیاز بالاتر حقوق بالاتر

عزیزم شما برو کانال من به ادمین پی ام بده تا بگه چند درصد پایینتره واسه فروشنده. اینجا نمیشه گفت درص ...

اوکی ایشالله فردا پی ام‌میدم ، کامال خودتونه دیکه؟

یادم تورو فراموش..
2738
اره اگه شهر دیگه باشی میفرستم، من همون قیمت سایت فروشو واسه شما میفرستم شما با سود میفروشی . الان تو ...

شما میفرسی همو موقع ما باید پولشو بدیم بهتون یا وختی جنسو فروختیم سودو برداریم و پول شمارو بدیم؟

مُردم از خوشی😐
شما میفرسی همو موقع ما باید پولشو بدیم بهتون یا وختی جنسو فروختیم سودو برداریم و پول شمارو بدیم؟

اگه کرمانشاه باشین همزمان اگه شهر دیگه باشین اول سود پولتونو ور میدارین بقیشو میفرستین جنستونو تحویل میگیرین