2733
2739
عنوان

خانومایی که میخوان تو خونه بدون هیچ سرمایه ای

| مشاهده متن کامل بحث + 1451 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اونجا میتونی با ادمین صحبت کنی کاملا راهنمایی شی عزیزم

مرسی

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

عزیزم اورفیلم مگه تو‌ایران جمع نشد؟

الان خود هر نفر سفارش رو ثبت میکنه یا ب سرگروهی کسی سفارش میده؟

خیلی ها هستن ک میارن ، از المان ، سوید ، و ارمنستان

خیلی هم فیک این محصولات زیاد شده

شما الان کسی رو‌ک‌تو تهران باشه میشناسی؟

یادم تورو فراموش..
اگه کرمانشاه باشی حضوری اگه نه که ارسال، شما ثبت سفارشو تو خود سایت شرکت میزنی

ممنونم

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2740
عزیزم اورفیلم مگه تو‌ایران جمع نشد؟ الان خود هر نفر سفارش رو ثبت میکنه یا ب سرگروهی کسی سفارش می ...

عزیزم شما از سایت رسمیش سفارش میدی فدات، یه ماه آزمایش به من سفارش میدی ماه بعد سایت رسمی

ببین عزیزم لوازم ارایش احتیاج همه خانوماس' فروشتم میتونه نتی باشه اصلا طرفو نبینی

درسته عزیزم ولی کمتر کسی میتونه اعتماد کنه..به من دایرکت دادن که محصولاتشون‌و معرفی کنن..همین اوریفلیم

دیدم قیمتش بالاست دیگه جوابشونو ندادم😐

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
درسته عزیزم ولی کمتر کسی میتونه اعتماد کنه..به من دایرکت دادن که محصولاتشون‌و معرفی کنن..همین اوریفل ...

خوب همینه دیگه وقتی قیمتت پایین تر باشه باعث جذب مشتری میشه و قیمتگزاریم دست خودته

عزیزم شما از سایت رسمیش سفارش میدی فدات، یه ماه آزمایش به من سفارش میدی ماه بعد سایت رسمی

اهاا

بعد شما تیپاکس میکنی ب شهرای دیکه؟

قیمت رو باید همون ک تو کاتالوگ هست بگیم همونم به شما بدیم ، سودش رو‌جوایز این چیزاشه؟

یادم تورو فراموش..
کد محصولاتو تو سایت رسمی بزنی فیک و اصلش بودنش مشخص میشه و لازم نیست سر گروه شما حتما تهران باشه و س ...

چیزی ک من دیدم ، کاتالوگ رو ب خودم دادن گفتن ک انتخاب کنم ، سفارش میدن

اصولا اونا هم ک تخفیف بیشتز برای هزماه میخوره رو گفتن سفارش بدم بهتره ، انگار محصولات یکیه فقط تخفیفا تغییر میکنه

بعدا چجوری میشه کاتالوگ جدید همون ماه رو گرفت ؟

یادم تورو فراموش..