1232
1226
عنوان

بوی بد یخچال

180 بازدید | 26 پست

تو‌یخچالم ملون گذاشتم بوی بدی گرفته

چیکار کنم بوش بره

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سالم بودن تو دلیم میشه صلوات بفرستید لطفا 🤱🏻

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

ملونو توی یخچال نزار من یک گوشه آشپزخونه میزارم بوی خوبی هم میده.

پسرداشتن حس شیرینیه دنیای کودکانه ومعصومانه اش به من که یک زن هستم آرامش عجیبی میده...وقتی که ازهمه مردهای زندگیم ناامیدمیشم وبه یک گوشه پناه میبرم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه،نه پدرمه ونه برادرم...اون تنها عشق زندگیه منه که بادستای کوچولوش موهامو نوازش میکنه وبرای اینکه غصه هاموفراموش کنم باصدای قشنگش توی گوشم میگه:مامان امروز موهات چقدر قشنگ شده...وتوی اون ثانیه هاست که اوج میگیرم وبا عشق زندگیم ازته دل میخندم...آره عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه اس که بانگاهش فریادمیزنه:مامان عاشقتم...ومن باتمام پوست وگوشت وخونم عشقش رو احساس میکنم😍😘

ملون كه بوش خوبه 😍😍😍

گفت بیا به عقاید هم احترام بگذاریم !گفتم: نه دلیلی ندارد، نه ضرورتی ؛ همین که کاری به کار هم نداشته باشیم کافی است ؛پس دوست مجازي من اگر با من مخالفي من رو ريپلاي نكن چون من أصول خودم رو طبق نظر يه دوست و يا فرد مجازي هرگز عوض نخواهم كرد 
1221
میگن ذغال بوی یخچالو رفع میکنه من که استفاده نکردم خودم..

گذاشتم بوش نمیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عاقا مگه یخچال واسه این نیس که همه چی تازه بمونه و خوراکی توش بزاریم چطور بوی بد میگیره

وقتی هنه چی رو در بسته و تمیز بذاری توش دیگه هیچی نمیشه

خدایا ازت سپاسگذارم.هیچی نمیخوام فقط بودن و سلامتی عزیزانم پدرم،مادرم، همسرم😍🙇💞مادر فقط اونی نیست که وقتی جواب مثبت آزمایش بارداری رو میگیره و از خوشحالی اشک شوق می ریزه و واسه سورپرایز کردن همسرش لحظه ها رو میشماره...اونی که جواب منفی رو میگیره و تا خونه عینک افتابی رو نقاب صورتش میکنه .. سرش رو پایین میگیره و اشک تلخ حسرت می ریزه و مدام با خودش میگه جواب همسرم رو چی بدم ... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با شوق و ذوق به همه خبر بارداریشو میده و از همون روز اول واسه اومدن نی نی برنامه ریزی میکنه ....اونی که با صدای گرفته به همسرش میگه:بازم منفی بود .... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با عشق و هیجان برای نی نی سیسمونی میخره و همه بهش تبریک میگن ...اونی که چشمش تو بازار به یه لباس کوچولو میفته و دلش ضعف میره ... یواشکی لباس رو میخره و از ترس حس ترحم دیگران ... آرزوهاشو گوشه کمد پنهان میکنه و گاهی تو خلوتش لباس رو بغل میکنه و می بوسه ..اونم مادره....مادر فقط اونی نیست که توی مهمونی ها هرموقع ازش اسم فرزندش رو می پرسند چشم هاش برق بزنه و با افتخار اسم بچه ش رو به لب بیاره ...اونی که سالهاست اسم انتخاب کرده و هرجا اون اسم رو میشنوه دلش میریزه و چشم هاش خیس میشه ... اونم مادره ...مادر فقط اونی نیس که ۹ ماهه بارداری رو شبانه روز با بچش عشق کنه و لحظه شماری کنه واسه اومدنش...اونی که لحظه ی انتظارش با بارداری فرق داره و منتظرِ ببینه چه بچه ای تو بغلش قراره اروم بگیره اونم مادره...آره دوست من... همونایی که مدام باید به بقیه جواب پس بدن که چراااا هنوز بچه دار نشدن ... پیش کدوم دکتر میرن ... مشکل از خانمه یا آقا .... و روزی هزار تا پیشنهاد سرسام آور دارن از طرف دوست و آشنا و همسایه! که پیش کدوم دکتر و امامزاده برن .. چه نذری بکنن.... چی بخورن... چی کار کنن ..یا حتی چه موقع اقدام کنن !!!!همه این دلسوزی های بی رحمانه فقط یک توجیه داره و اون دلیل اینه که تو یه زنی که هنوز مادر نشده ...پس ای کاش هیچ کس دل یه منتظر رو خواسته و ناخواسته نشکنه و همه باور کنن ... اونم یه مادره...😢
ملون كه بوش خوبه 😍😍😍

اره چندروز خونه نبودم تو یخچال مونده نمیدونم چرا بو‌گرفت بوی بدی گرفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
اره چندروز خونه نبودم تو یخچال مونده نمیدونم چرا بو‌گرفت بوی بدی گرفت

جوش شيرين بريز تو يه نعلبكي بزار تو يخچال بو ميره

گفت بیا به عقاید هم احترام بگذاریم !گفتم: نه دلیلی ندارد، نه ضرورتی ؛ همین که کاری به کار هم نداشته باشیم کافی است ؛پس دوست مجازي من اگر با من مخالفي من رو ريپلاي نكن چون من أصول خودم رو طبق نظر يه دوست و يا فرد مجازي هرگز عوض نخواهم كرد 
عاقا مگه یخچال واسه این نیس که همه چی تازه بمونه و خوراکی توش بزاریم چطور بوی بد میگیره وقتی هنه چی ...

اصلا من ملون رو نبریده بودم که ، درسته گذاشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1220