2737
2734
عنوان

خانما شما بگین تو این قصه کی مقصره!

| مشاهده متن کامل بحث + 1816 بازدید | 101 پست
آخه شنیدم جنساشون کیفیت نداره درسته؟راستی بردیا بخشی هنوزم تو بادران هست؟

هییییی یادش بخیر منم بادران بودم و چقد این بردیا بخشی و اون یکیا رو میدیدم دلم میخواست جاشون باشم اسماشون یادم‌نمیاد چرا😐

سیاوش شهریاری بود فک کنم 

با خانم نسرین 🤔🤔فامیلیش نمیدونم چی بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از ابان ۹۷ . ساوه هستم و درامدم از دو و چهارصد تا سه و صد متغیره عزیزم. 

ب نظرم تو این مدت کوتاه پیشرفت خوبی داشتی 

امیدوارم موفق باشی و ب قول بادرانیا ویژناتو تیک بزنی و ب زودی سقف بزنی 

منو ک نذاشتن برم و خیلی نا امیدم کردن 

2742
درسته کارخوبی میکنی،ییکی از آشناهای ماهم رفته بود فقطخرید میکرد ولی چیزی بهش نرسید،منم در کنارش یکبا ...

کار فقط خرید نیستش اشتباه همینه. مثل همه ی شغل ها باید کار کرد و به امید واهی نمونی. من واقعا دارم کار میکنم خیلی ها خارج از اینجا با من در ارتباطن و میدونن من چقدر بها دادم و میدم..

مشاوره پوست و مو
درسته کارخوبی میکنی،ییکی از آشناهای ماهم رفته بود فقطخرید میکرد ولی چیزی بهش نرسید،منم در کنارش یکبا ...

نسرین ارادتیو میدیدم همیشه میگفتم خدایا چطور ب این همه پول رسیده این خانم 

ریزه میزه 

لکسوس داشت اون موقع 😣

هییییی یادش بخیر منم بادران بودم و چقد این بردیا بخشی و اون یکیا رو میدیدم دلم میخواست جاشون باشم اس ...

اقای بخشی جشن صد میلیونیشون رو گرفتیم و توی کردان همه بچه ها رو مهمون کردن. خانم ارادتی بله.. جای دیگران نباش . هر کسی میتونه بالاتر از دیگری بره

مشاوره پوست و مو
2738
ب نظرم تو این مدت کوتاه پیشرفت خوبی داشتی  امیدوارم موفق باشی و ب قول بادرانیا ویژناتو تیک بزن ...

ممنونم از شما عزیزم . از یه جایی به بعد دیگ هدفتت خودت نیستی و هدفت بچه های تیمتن ک با امید به شما میان پای کار. من گاهی مثل امشب تا ۱ توی جلسه هستم باهاشوون. حتی توی اوج درد های خودم. ممنونم از دلگرمیت عزیزم. خواستین درخواس بدین توی پیام صحبت میکنیم

مشاوره پوست و مو
ممنونم از شما عزیزم . از یه جایی به بعد دیگ هدفتت خودت نیستی و هدفت بچه های تیمتن ک با امید به شما م ...

واقعا بودن تو این کار یه هدف بزرگ و یه صبر زیاد میخواد 

من هدف داشتم اما هدفمو قربانیه حاشیه های زندگیم کردم و برای تسکین خودم میگم بادرانم شد کار پول نمیده ک الکیه فلانه اما میدونم ک میداد اگر میموندم 

خداروشکر ک همسرت پشتته و همراهت واقعا قدر بدون 

سیاوش شهریاری چی اونو خبر نداری؟ کیمیا اینم فامیلیش یادم نمیاد اون چی؟

دفتر مرکزی هستن تهران .. من ساوه هستم ماهی یک بار تهران جلسه داریم اونجا. نه نمیشناسم ب اسم کوچیک متاسفانه

مشاوره پوست و مو
2706