2733
2734
عنوان

خانما شما بگین تو این قصه کی مقصره!

| مشاهده متن کامل بحث + 1816 بازدید | 101 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم شرکت خوبیه؟واقعابه در آمد میشه رسید؟

من به جز تجربیات خودم هیچ چیز دیگه اس نمیگم. بله میشه رسید هر کاری سختی های خودش رو داره. خیلی از خانم ها میان و شروع میکنن و پیش میرن خیلی ها هم دووم نمیارن. من راضی ام خداروشکر چه فروش محصولاتم چون کیفیت بس نهایت بالایی دارن و از بچه های اینجا خرید دارم حتی خودشون از من میخرن میبرن میفروشن یا بی سرمایه شروع میکنن و درصدی بهشون میدم چه تسم سازی. من علاوه بر خودم خانوادم هم توی سیستم هستن و مطمئنم هیچ تلاشی بی نتیجه نمیمونه هر کاری باشه فرق نمیکنه

مشاوره پوست و مو
من به جز تجربیات خودم هیچ چیز دیگه اس نمیگم. بله میشه رسید هر کاری سختی های خودش رو داره. خیلی از خا ...

آخه شنیدم جنساشون کیفیت نداره درسته؟راستی بردیا بخشی هنوزم تو بادران هست؟

آخه شنیدم جنساشون کیفیت نداره درسته؟راستی بردیا بخشی هنوزم تو بادران هست؟

شنیدین؟ ماها خیلی چیزه میشنویم ولی میشه بدون مدرک قبول کرد؟؟ ادم هرچیزی رو قبول نمیکنه عزیزدلم. بله هستن 

مشاوره پوست و مو

چه داستان غم انگیزی واقعا😢

ولی خب باید اینو قبول کرد که هر کس مسئول کارها و تصمیمات خودشه 

وقتی خودش همچین زندگیی رو انتخاب کرده پس باید به عواقبش هم فکر میکرده دیگه

درسته واقعا از خودگذشتگیایی کرده که ای کاش نمیکرد و زندگیشو نابود نمیکرد ولی باید از دید اون پسر هم قضیه رو نگاه کرد دیگه

طرف با اینهمه موفقیت اونم از یه جای پایین الان واقعا سخته بخواد اول جونیش بشینه به پای یه زن الزایمر گرفته دیگه

درسته حق باشماست،ولی شغل سختیه از نظرمن.موفق باشی گلم

میدونین من خیلی راجعبش صحبت نمیکنم چون نظرات منفی و مثبت زیادی سمت ادم میاد. بله سومین شغل سخت دنیا هستش. ممنونم شما هم موفق باشین عزیزم❤

مشاوره پوست و مو
میدونین من خیلی راجعبش صحبت نمیکنم چون نظرات منفی و مثبت زیادی سمت ادم میاد. بله سومین شغل سخت دنیا ...

درسته کارخوبی میکنی،ییکی از آشناهای ماهم رفته بود فقطخرید میکرد ولی چیزی بهش نرسید،منم در کنارش یکبار رفتم برا اینکه ببینم.،کسی که صحبت میکرد یه خانم بود،فکرکنم اسمش نسرین ارادتی بود یادم نیست.