2752
2734
عنوان

چطور خونه رو پاکسازی کنم؟

440 بازدید | 24 پست

بچم بدنش دون‌دون قرمز میزنه دکتر گفت حساسیت یا حشره گزیدگی هست. چطور خونه رو از حشرات احتمالی پاکسازی کنم؟ خونم آپارتمان هست

اسپری هست بدون بو ازون بگیر بزن خودتون چندساعتی برید بیرون

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بعد دوباره حشره نمیاد؟ از کجا بخرم؟ پشه و حشرات نابود میکنه؟

خونه ما پرشده بود یه اسپری مایع بود ظرفش مثل ابپاش بود اسمش یادم نیس صبح نگاه میکنم همینجا اسمشو میگم بهت شوهرم از سم فروشیا گرفته بود شاید فروشگاهاهم داشته باشن ما فقط یکبار استفاده کردیم ریششون خشک شد

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
همه حشرات از بین میبره؟ ممنون که گفتی

اره مادربزرگ همسرم گوسفند و مرغ داشت فروخت ولی هنوز خونه اش پر از کک و کنه بود از این زد همه مردن به پنجرهام توری بزن پشه نیاد داخل

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
خواهش میکنم بهم اسمش بگو بچم خیلی اذیت میشه

پالفورس بود عزیزم 

همه جا زدم لای رختخوابا  همه جای مبل و فرسو گوشه کنارا که احتمال تخم گذاری هست 

فقطم 5.6ساعت رفتیم بیرون و برگشتیم یه هفته جایی نموندیم