2733
2734
اون مهربونه ولی مادرم دیکتاتوره اون بیچاره رو هم تحت سلطش گرفته.

توهم به زندگی خودت برس به همسر و دخترت

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اشکال نداره گلم بهش فکر نکن پدرت چجوریه ؟ 

امشب اخرین شبیه که خونه مامانمم فردا میریم خونه ی خودمون اومدیم تعطیلات شب بابام گفت دخترم فردا میری بیا یکم صحبت کنیم مامانم با اخم گفت کجا بیاد بشینه نصف شبه خوابمون میاد😟😟😟😟😟 انقد خنک شدیم منو بابام😓😓😓😓😓

2742

پنجاه پنجاه همش دلش میخادیه جوری بفهمونه تو اخلاقت خوب نیست همش یه جوری میخادمنو مقصرکنه بگه توچیزی نمیفهمی بلاخره مادره دوستش دارم ولی خواهربرادر کوچیکمو عاشقشونه منو درحد فرزندی دوست داره همین

تیکرعروسمیه😍😍❤❤میشه اگه امضامو میبینین براینکه عروسیم به خوشی سرتاریخ برگزاربشه بادل مهربونتون یه صلوات مهمونم کنین😘😘😍😍❤❤
مامانم وقتی پسراش باشن ماساژشون میده نازشون میکنه همه چی براشون میخره حالا سناشون بالای ۳۵ سال هستن ...

الهی فدای اون دل پردردت بشم غصه نخورعزیزدلم

دنیاهمینه بعضی ازپدرومادرا واقعا نمیدونن بااین کارشون چی به سربچه واحساساتش میارن

قربونت بشم منم همش۵سالم بودکه مامانم طلاق گرفت یعنی۵سال من توکشمکش ودعوابودم وقتی قاضی گفت دخترتو میبری پیشت گفت نه باورت میشه؟مگه مادرنبود؟مگه بهشت زیرپاش نبود؟اصلا پدرم بدترین مرد دنیا منکه بچش بودمو چرا ول کرد؟۲۶سالمه حتی نپرسیده مردی یا زنده ای.میخوام صدسال بهشت براش نباشه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
مرسی عزیزم قشنگ هست؟گاهی وقت ها دوبه شک میشم 

خیلی نازه خیلی

نازگلو بایدبگیری بچلونی گازگازش کنی😍😍

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
امشب اخرین شبیه که خونه مامانمم فردا میریم خونه ی خودمون اومدیم تعطیلات شب بابام گفت دخترم فردا میری ...

مامانت شاید از اونایی هستش که دوست داشتنشو ابراز نمیکنه ولی از ته قلبش دوستت داره

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
2738

مادرم زن سختی کشیده هست خیلی اذیت شده درسته یه مقدار به خاطر شرایط عصبی بوده یا نمیدونسته چیکار کنه چطور بچه هاشو با اعتماد به نفس بار بیاره ولی میدونم که نمیتونسته.ولی الان خودش متوجه اشتباهاتش هست منو به کار و ادامه تحصیل تشویق میکنه دوست نداره زندگی خودش برای من تکرار بشه با وجود همه کاستی ها دوسش دارم مهمترین فرد زندگیمه اونم همین حسو قطعا داره.خیلی از مادرا خودشون دچار مشکلاتی بودن که باعث کاستی هایی تو زندگی و برخورد با فرزندان شد درکشون کنیم.

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.
توهم به زندگی خودت برس به همسر و دخترت

همینکارو میکنم همسر فوق العاده خوبی دارم عاشق دخترم هستم ولی بد جور وابسته به پدر و مادرم هستم گاهی تو تعطیلات که میام با ذوق ولی دلم میشکنه گاهی . هی میگم احمق جان وابسته نباش وابسته نباش ولی باز دست خودم نیست منه گاو.‌

بچه ها منم مامان مهربون میخواممممم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

منم میخام امشب جلوشوهرم گفت تو زبونت تلخه بخدا قسم من یه خرده به قول شوهرم سرزبون دارهستم ولی اون خداشاهده هیچوقت نه دل شکستم نه تلخی کردم باکسی دلمکشکست بااین حرفش

تیکرعروسمیه😍😍❤❤میشه اگه امضامو میبینین براینکه عروسیم به خوشی سرتاریخ برگزاربشه بادل مهربونتون یه صلوات مهمونم کنین😘😘😍😍❤❤
همینکارو میکنم همسر فوق العاده خوبی دارم عاشق دخترم هستم ولی بد جور وابسته به پدر و مادرم هستم گاهی ...

خدارو شکر که همسرت خوبه کاش من جای تو بودم . درسته که مامانم خیلی دوسم داره ولی عوضش شوهرم خیلی خیلی بداخلاقه😢

2706