2733
2739
ولی من میخوام ابراز کنه من دوست دارم نشون بده😭😭😭😭😭😭😭

مادر منم ابراز نمیکنه ولی با کارایی که برام میکنه میفهمم دوستم داره

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
الهی فدای اون دل پردردت بشم غصه نخورعزیزدلم دنیاهمینه بعضی ازپدرومادرا واقعا نمیدونن بااین کارشون چ ...

😭😭😭😭😭😭 اشکام بالشتمو خیس کرده خواهری هیچی نگو خب .......😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😭😭😭😭😭😭 اشکام بالشتمو خیس کرده خواهری هیچی نگو خب .......😭😭😭😭😭😭😭

فدای چشمات بشم گفتم که بدونی تنها نیستی

دخترمن همش۲سالشه ولی چقدر دوستم داره باخودم میگه یعنی منم دوسالم بود مادرم بغلم میکرد؟میبوسیدم؟نوازش میکرد؟ولی هیچی یادم نمیاد فقط کتکاش یادمه موکشیدناش یادمه 

قربونت بشم فکروخیال نکن منم انقدرفکروخیال کردم دائم بغض دارم تو نکن بیخیال باش

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
فدای چشمات بشم گفتم که بدونی تنها نیستی دخترمن همش۲سالشه ولی چقدر دوستم داره باخودم میگه یعنی منم د ...

الهی دورت بگردم خدا دختر نازتو برات حفظ کنه تو مادر فوق العاده ایی باش برای دخترت تا میتونی نوازشش کنن ببوسش باهاش دوست باش بهش اعتماد بنفس بده. کارایی که مادر من برام نکرد.....

الهی دورت بگردم خدا دختر نازتو برات حفظ کنه تو مادر فوق العاده ایی باش برای دخترت تا میتونی نوازشش ک ...

مهربونم همه اینایی که بمن گفتی روخودتم انجام بده

توبه مادرت محبت کن بذار شرمنده اش نشی

خدا به دلت ارامش بده عزیزدلم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2738
مهربونم همه اینایی که بمن گفتی روخودتم انجام بده توبه مادرت محبت کن بذار شرمنده اش نشی خدا به دلت ...

چشم حتما.‌مامان من زن پاک نجیب مومن کدبانو و تقریبا تو فامیل همه چی تمومه ولی متاسفانه بشدت پسر پرسته کاش من هیچوقت بدنیا نمیومدم فقط و فقط‌ برای پسراش همه کار میکنه منو در خدمت اونا میخواد بجرات میتونم بگم توی ۳۴ سال سنم محبت واقعی‌ازش نسبت به خودم ندیدم ولی برای برادرهام محبتهای بیش از حد داره طوری که برادرکوچکم بهش میگه بهم محبت نکن حالم از محبت بهم میخوره بذارین یکم رو پای خودم وایستم. دیگه نازم نکن مگه من بچه دو ساله ام.

ممنون پسر بزرگم ۱۴/۵سالشه پسر دومم ۱۲ساله اس دخترم ۶/۵و دختر کوچیکم ۲ساله اس خودمم ۳۳سالمه شوهرم ۳۷س ...

وااای عزیزم خدا حفظشون کنه زیر سایه ی پدر مادر بزرگ شن

خدایااااااشکرت بخاطر همه چیز