2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوشبحالت😟 مامان من فقط نگران پسراشه هیچوقت نگران من نبوده. 

حالا برعکس مامانم نسبت به پسراش بیخیالتره زندگی من و خواهرم براش مهمتره

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟

مامان من فقط عاشق پولاشه هیچی برام نکرد تا ۱۰ سالگی فقط به داشته های دوستام نگاه میکردم بعدش۶شوهرم داد خدا خواست اون بهم خورد ۱۳سالگی باز شوهرم داد یه نون خور کم بشه 

واقعا ازش ناراحتم ازش دلگیرم هیچ موقع نتونستم باهاش درد و دل کنم همیشه مخالفم بود حرفام جار میزد هیچ مامان خوبی نبودی برام😢😔

عصابم بهم ریخت

گروه؛ابی💙وزن شروع؛۷۰💙وزن الان ۶۶/۵۰۰💙💙وزن هدف؛۶۰💙 بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙 من خدا را دارم💚💛🧡❤💙💜و بی نهایت دوستش دارم💜💙❤🧡💛💚
خوب خداروشکر  خودت مادراگرهستی ویااگه دراینده شدی بهترین باش

۶ساله مادرشدم هم پسردارم هم دختر

خداروشکر اخلاقم تومهربونی به بابام رفته بچه هام پاره تنم وجگرگوشمن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
حالا برعکس مامانم نسبت به پسراش بیخیالتره زندگی من و خواهرم براش مهمتره

مامانم وقتی پسراش باشن ماساژشون میده نازشون میکنه همه چی براشون میخره حالا سناشون بالای ۳۵ سال هستن تا ۴۵!!! ولی منو اصلا نمیبینه. من براش اهمیتی ندارم. 

2738
۶ساله مادرشدم هم پسردارم هم دختر خداروشکر اخلاقم تومهربونی به بابام رفته بچه هام پاره تنم وجگرگوشمن

عزیزم ان شالله موفق ترین بچه هاروتحویل جامعه بدی 

منم یه دختردارم نازگل ۱۵ماهه است 

وقتی ناراحتم میکنه میادمیبوستم نازم میکنه دلم براش ضعف میره

🍦

مامان خیلی مهربونعه اما از اونطرفم زیادی حساسه اصلا نمیشه ازش انتقاد کرد اما من خیلی دوستش دارم و سعی میکنم اگه اشتباهی داشت من اونا رو نداشته باشم و مامان بهتری برای بچه هام باشم

عزیزم ان شالله موفق ترین بچه هاروتحویل جامعه بدی  منم یه دختردارم نازگل ۱۵ماهه است  وقتی ...

خدابرات ببخشه عزیزم

نازگل ازاسمای انتخابی برای دخترم بودکه قسمت نشد بذاریم 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
مامانم وقتی پسراش باشن ماساژشون میده نازشون میکنه همه چی براشون میخره حالا سناشون بالای ۳۵ سال هستن ...

اشکال نداره گلم بهش فکر نکن پدرت چجوریه ؟ 

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
2706