2737
2734
مهساخوش بحالت که توراحت شدی ازاین همه فشارواسترس.البته میدونم الان درگیریهای ذهنت حول محور سالم بودن ...

انشالااااه ننه بشی راحت بشی توووهم ولی الانم استرس جنین هست هربار یه استرسی هست

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم ماه دوم اقدامم 

الان روز 10 پریودیمه ولی دیروز لکه بینی داشتم 

دلیلشم نمیدونم چیه 

فقط تخمدان سمت راستم تیر میکشید

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
طفلی شوهر قشنگش چطوری شبا رو روز و روزا رو شب میکنه. با وضعیت خانم قشنگ تر از خودش. بنده خدا   ...

ارره طفلییییی سخته داا عحح😁😁😁😁یه جووری از خجالتش درمیاد

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
آبج اين ماه هم قراره دارو بخوري؟ اگر نه خودت رو ببند به عطاري مث مهسا ايشالله جواب ميگيري شوهرت مش ...

آره از امشب باید کلومیفن بخورم. از وضعیت جناب شوهر خبر ندارم یکسال و نیم پیش آز داده. دکتر براش آز نوشته ولی ما نرفتیم دنبالش

2738
وااا زير ١ و ٥ كه خيلي با هم تفاوت دارن حتما ازمايشگاه اولي درست نبوده بنظرم يبار ديگه بده

آره دقیقا خیلی تفاوت داشت. دکترم گفت اقدام کن تا مهر اگه نشدی بیا واسه چکاپ و دارو

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
والا تخمك ما ناز داره اجازه لقاح نميده فك كنم😂😂زير لفظي ميخواد

چه تخمک سرتقیه. من بودم تا حالا بله رو داده بودم😁😁😁

اخههه به من گفتن به این زودی درمان نمیشی براهمین گفتم بزار خودمو تقوویت کنم کلاا بیخیال بوذم

هوممممم. همه هم وقتی بیخیال میشن حامله میشن. منم میزنم به در بیخیالی ولی نمیشه😁همین الان داشتم ظرف میشستم سرگیجه گرفتم پاهام میلرزید. زیر شکمم درد گرفت یهو. من چجوری فکر نکنم آخه😄😄😄

دقيقا مشكل و سوال منم هست دكترم ميگه يك روز در ميون ولي خيليا ميگن ماهي كه هر روز اقدام بوديم نتيج ...

فقط موقع تخمک گذاری خیلی حال میده از بس ترشح هست راحت میره😁من اون روزا روزی سه چهار بارم مشکلی ندارم😂

كره محلي؟ اخه كره تو يخچال يا فريزر دارم تا بخواد آب شه طول ميده مگر از قبل بذارم بيرون راستي كره ...

😂😂😂😂😂وای ترکیدم از خنده سارای دیوونه😆😆😆😆شاید گوسفندی بوده😂