2737
2739
@anisamahsa     بیا جوابگو باش

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام صبح بخیر. @anisamahsa    بیا ببینم چکاره بچه داری بهش حرفای بد بد میزنی   & ...

سهلااااام صبحت قشنگ من وحررف بددد استغفرالاه

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
آبج مهسا منو خیلی اذیت میکنه به من حرفای بد بد میزنه ☻😂😂

ناامرررررددد ب.....ی

2731
میزان ذخیره تخمدان وتنبلی رو نشون میده Anti mullerian hormone

واسه تو چند بود نیلو؟ منم amh دادم. سر همین تصمیم گرفتیم بچه دار شیم. چون دفعه اول ذخیر تخمدانم زیر یک بود. ولی دوباره آزمایشو تکرار کردم نزدیک 5 بود. نفهمیدم کدوم درسته فقط رفتم تو دل اقدام😁

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
2740
عشقم پریود شدم. این همه دکتر سونو گرافیم گفت احتمال بارداریت خیلی بالاست. هیچی به هیچی     ...

عزیزززمممم. من اصلا موندم این همه اسپرم کجا میره که عرضه نداره یه تخمکو پیدا کنه؟ هی توی زمان تخمک گذاریمون اسپرم میفرستیم پیش تخمک خانوم. اصلا انگار نه انگار. کورن این اسپرما😒😒😒

ان شالله ماه بعد خبر بارداریتو میدی بهمون 

@anisamahsa    

بیا سوال دارم ازت خیلی مهم و حیاتی  

همه میگن اون ماهی حامله شدن که اصلا بهش فکر نمیکردن و نا امید بودن

بیااااا تو هم بگو بهمون. این ماه بهش فکر نمیکردی و استرس بارداری نداشتی؟ یا مثل ماه های قبل بودی؟ یا بخاطر علفایی که میخوردی امیدت بالاترم بود؟ کدومش؟

دوستان فولی 18 بنظرتون چند روز طول میکشه آزاد بشه؟ 

هفته پیش دوشنبه فولیم 18 بود تا حالا آزادشده؟ 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

منم این ماهه سومی هست که دارو خوردم. روز ۱۴ پری آمپول اچ سی جی زدم... امروز روز ۱۵ پریه و دیشب لک دیدم... اینقد خورد تو ذوقم... گفتم این ماه هم پرید...

پروردگار قادر مطلق... ربنا لا تحملنا ما لا طاقة لنا...
دوستان فولی 18 بنظرتون چند روز طول میکشه آزاد بشه؟  هفته پیش دوشنبه فولیم 18 بود تا حالا آزادش ...

تخمک روزی حداکثر دو میلی بزرگتر میشه. تقریبا سه چهار روز بعدش آزاد شده احتمالا.

2706