2733
2734
عنوان

خانمای باردار بیان

85 بازدید | 14 پست

من دیدم خیلیا رو تو نی نی سایت 

که باردارن ولی اصلا به یه سری نکات توجه نمیکنن

مثل استفاده از شامپو خمیر دندون لوازم آرایشی ارگانیک مخصوص بارداری عطر طبیعی خصوصا اون رایحه هایی که برا بارداری توصیه شده مثل عطر گل محمدی مریم نرگس و..

و خیلی چیزای دیگه 

یا یه خانم بود حامله هم بود میگفت من همش گوشی دستمه 

تو نی نی سایتم 

خب این ضرر داره به مرور زمان چقدر میتونین بیخیال باشین اخه 

یا بعضیا دائم با تلفن حرف میزنن 

یا اهنگ گوش میدن من خودم از زبون یه متخصص زنان شنیدم موسیقی بچه رو خنگ میکنه 

خیلی حواستون باشه توروخدا 

و اینکه در آخر یه سوال

کسی تاحالا از گن ضد اشعه حاملگی استفاده داشته ؟

🦋🌈ب‍‌َع‍‌د از ص‍‌ب‍‌ر م‍‌ُع‍‌ج‍‌زه‍‌ رُش‍‌د م‍‌ی‍‌ک‍‌ُن‍‌َد وَ قَطعا یک روز‌ِ خوب‌ میاد..!🕊️'‌‌‌‌‌‌‌:)🌱️ 
بیخیال هیچی نمیشه

بهتره که احتیاط کرد 

🦋🌈ب‍‌َع‍‌د از ص‍‌ب‍‌ر م‍‌ُع‍‌ج‍‌زه‍‌ رُش‍‌د م‍‌ی‍‌ک‍‌ُن‍‌َد وَ قَطعا یک روز‌ِ خوب‌ میاد..!🕊️'‌‌‌‌‌‌‌:)🌱️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من گاهی بهش فک میکنم،بعد میگم خب فرض کن من این گوشیو گذاشتم اونور.موج وای فای همسایه بالاییو پایینیو کناریو چه کنم

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

هیچ کدوم نمیشه کنترلی روش داشت گوشی دستمون نباش امواج وای فای بدترالانم همه همسایه دارن ضررش بیشتر

وسایل ارایشی برای کسی که بیماری پوستی داره واجب

فقط لوسیون بادی اسپلش به شکم نبایدزد

من گاهی بهش فک میکنم،بعد میگم خب فرض کن من این گوشیو گذاشتم اونور.موج وای فای همسایه بالاییو پایینیو ...

بازم خب خیلی تاثیر داره اونا حداقل دوسه متر ازت دوره 

همش حرفه بیخیال بابا 

ممن الان پسرم س ماهشه آخ بچه س ماهه چی میفهمه ولی باور میکنی تااهنگ براش نزارم خابش نمیبر؟؟

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
خودت تو این مدت چکار میکنی 

خودم هنوز باردار نیستم 

ولی برنامم اینه که تا باردار شدم اینترنت و فضای مجازی رو واسه یه تایم طولانی بزارم کنار گوشیمم هروقت دستمه رو حالت پرواز بزارم

با کتابو اینا سرگرم شم بیشتر 

بیشتر نکات گفته شده رو رعایت کنم

چندین موردتحقیق کردن زیرنظرداشتن هیچ کدوم این مواردمشکلی نداره جزافرادحساس وتک توک مشکل سازشدن

امیدارم همینطور باشه 

ایناهمه حرفن  دگه شامپوعطروخمیردنددون چه ربطی داره غقط خوراکیوقبول دارم اونم ماههای اخر

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
همش حرفه بیخیال بابا  ممن الان پسرم س ماهشه آخ بچه س ماهه چی میفهمه ولی باور میکنی تااهنگ براش ...

والا چی بگم 

ایناهمه حرفن  دگه شامپوعطروخمیردنددون چه ربطی داره غقط خوراکیوقبول دارم اونم ماههای اخر

حوصلم نمیشه بگم 

خواستید میتونید یه سرچ کنید ربطشو متوجه میشید

امیدارم همینطور باشه 

هست من ازدکترم پرسیدم الان جهان روز نمیشه ازهیچ کدوم این مواردی که گفتی دورباشی خودت قطع کنی گوشی همسرت دستش هست دیگه 

ازمایش کردن الان بچه های باهوش تری هستن بچه هانسبت به قدیم ژنتیک همش خنکی و باهوش بودن بچه 

2706