2737
2739
ممنون فدات.انشاالله این ماه به برکت ازداوج حضرت علی و حضرت فاطمه دامن همه ی خانومای منتظر سبز بشه به ...

ان شالللهههه😍😍😍

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
والااه من کاملااا بیخیال بودم چون دکتر علفی گفت هفت ماه بعد شاید حامله بشی منم باخودم گفتم علفارو می ...

عهههه تو هم بیخیال شده بودی؟ 

منم باید بزنم به در بیخیالی. کاش بتونم. اینجوری نمیشه

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه تو چند بود نیلو؟ منم amh دادم. سر همین تصمیم گرفتیم بچه دار شیم. چون دفعه اول ذخیر تخمدانم زیر ...

وااا زير ١ و ٥ كه خيلي با هم تفاوت دارن

حتما ازمايشگاه اولي درست نبوده

بنظرم يبار ديگه بده

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2731
عشقم پریود شدم. این همه دکتر سونو گرافیم گفت احتمال بارداریت خیلی بالاست. هیچی به هیچی     ...

آبج اين ماه هم قراره دارو بخوري؟

اگر نه خودت رو ببند به عطاري مث مهسا ايشالله جواب ميگيري

شوهرت مشكل نداره الان؟اوكيه؟

عزیزززمممم. من اصلا موندم این همه اسپرم کجا میره که عرضه نداره یه تخمکو پیدا کنه؟ هی توی زمان تخمک گ ...

والا تخمك ما ناز داره اجازه لقاح نميده فك كنم😂😂زير لفظي ميخواد

عهههه تو هم بیخیال شده بودی؟  منم باید بزنم به در بیخیالی. کاش بتونم. اینجوری نمیشه

اخههه به من گفتن به این زودی درمان نمیشی براهمین گفتم بزار خودمو تقوویت کنم کلاا بیخیال بوذم

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
بچه ها یه سوال داشتم بنظرتون هر روز اقدام کنیم خوبه یا نه؟ یه جا خوندم یه دکتر استرالیایی گفته بود ...

دقيقا مشكل و سوال منم هست

دكترم ميگه يك روز در ميون

ولي خيليا ميگن ماهي كه هر روز اقدام بوديم نتيجه داد

حالا منم موووندم

از طرفي اقدام هر روز خيلي خسته كننده س

من يكي نميكشم واقعا،حالا شوهرم ميتونه

ولي وقتي من نتونم و خشك باشم و ژل هم نشه زد نميشه رفت اقدام!!! من يبار اينجوري رفتم بعدش خون اومد ازم اينقدر كه خشك بودم

2740
والا تخمك ما ناز داره اجازه لقاح نميده فك كنم😂😂زير لفظي ميخواد

جیش کن تو دستت تست بزن جواب میده

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
دقيقا مشكل و سوال منم هست دكترم ميگه يك روز در ميون ولي خيليا ميگن ماهي كه هر روز اقدام بوديم نتيج ...

کره بزن یکمم

ايييششششش

بو......ی مگه چشههه

کره بزن یکمم

كره محلي؟

اخه كره تو يخچال يا فريزر دارم تا بخواد آب شه طول ميده

مگر از قبل بذارم بيرون

راستي كره محلي ميزدي واژنت بوي گاو نميگرفت؟!😂

كره محلي؟ اخه كره تو يخچال يا فريزر دارم تا بخواد آب شه طول ميده مگر از قبل بذارم بيرون راستي كره ...

نه بووی پشم گووسفند میگرفت روغن حیوانی بخر بزار خوونه راحت تررره ببینم هااا این ماه بترکووونی هرروز خدا پاها بالا سارا اینو همکار خواهرم گفته بود نه سال بود بچش نمیشده اون ماهی که هرروز رفته اقدام حامله شدع

مهساخوش بحالت که توراحت شدی ازاین همه فشارواسترس.البته میدونم الان درگیریهای ذهنت حول محور سالم بودن بچته اماحدااقل خیالت راحت شد

انشاالله همه خانوماازچشم انتظاری دربیان ومادربشن

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
2706