2733
2739
پس پافشاری نکن بعد لج میکنه انشاا.... که هرموقع خواستین خدا ی سالمشو بزاره تو دلت🤩🤗

تبریک می گم بهتون برای منم دعا کنید😍

می روم ... اما نمی پرسم ز خویش   ره کجا ...؟ منزل کجا...؟ مقصود چیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

منم اين ماهه ٤ اقدامم هست ولي خوب اين ٣ ماهه گذشته مرتب نبوده نزديكي هامون

ايشالله خدا به هممون ني ني بده

من سه ماه اول كيت زدم ولي اين ماه بيخيالي طي كردم چون ماههاي پيش طبق كيت انجام دادم خبري نشد

من سه بسته پودر اينوفوليك خوردم دكتر داده بود بهم

] ميگم ندا وقتي عقب انداختي و رفتي و گفت بازم تخمك داري ازاد ميكني ترشحاتت چطوري بود؟وقتي فهميدي با ...

وقتی داشتم تخمک آزاد میکردم سفیده تخم مرغی و بی رنگ و روشن و کشدار بود وقتی که فهمیدم باردارم لوسیونی و سفید رنگ بودش

2731
اخه نيلا وقتي بيبي چك منفيه حتما ازمايشم منفيه...بازم برم آز؟؟😄😄😄

نه دیگه اتفاقا برعکس. اول پروژسترون تو خون زیاد میشه. شاید هنوز اونقد زیاد نیست که بی بی نشونش بده. کی میری حالا؟ منتظرم شدیددددد😂😂😂

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
منم دوماهه اقدامم.سری پیش با دوسال تاخیر باردار شدم که تو ۶ ماهگی به دلیل هماتوم و عدم استراحت مطلق ...

دوست خوبم همه چیز رو,بسپار به خدا و دلت رو قرص کن به اینکه همیشه برای بنده اش بهترینها رو,میخواد.عزیزم هیچ کسی از فردای خودش خبر نداره شما از کجا میدونی که این ماه نتیجه نمیگیری و به خودت اترس میدی یه درصدم احتمال بذه که انشالله این ماه بارداری.

منم بعد از تقریبا 3سال باردار شدم ولی سقط شدالانم منتظرم که بازم خدا برام بخواد و بهم بده.زمان قدیم که نیست اگه طبیعی نشد با روشهای نوین میریم جلو

سلام سلااام چطوريد ماماناي اينده مامان ندا خوبيييي تو دلي خوبه 😍😍

سلاااممم نازنییین جون خوبی گلممم؟؟😘😘🌹🌹

کم پیداااایی؟؟؟

خوبم عزیزدلممم اون فندقم نشون میده که خوبهه😉😍

2738
نيلا بيبي چك نذاشتي؟؟

نه من جمعه میذارم. دارم خودمو میزنم به کوچه علی چپ تا جمعه. دوباره منفی شه حالم بد میشه

کار خوبی میکنی احتیاط میکنی😉 عههه نیلاا شمالی هستی؟؟کدومم شهر؟؟ منم شمالیممم💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

آخخخی عزیززززم گیلانی هستی؟😍😍😍من رشتیم. البته الان مامان اینا کلاچای زندگی میکنن. میرم اونجا. تو کجایی هستی؟😍😍😍

ای خواهر نخواستم ریا بشه. ولی این مهسا بلا دیگه لوم داد

انشاا.... که بحق باب الحوائج دل  تک تکتون زووودیه زوووود شاد بشه و منمممم کلی از خوشحالیتون ذوق کنم🙏🏻🙏🏻🙏🏻💜💜

2706