2733
2739
آری درسته عوضش نمیشهه باز هموون فتنه هست ولی بازم ندا باورت میشه اونروز جمعه رفتیم خونشون دونه دونه ...

وااا مگه تو دهن نداشتی برات نیاورد بعد واسه خودش آورد😒😠😠😠عجباااا،نباااید میخوردی تا بفهمه اصلا باید میدادی خودش بخوره،البته اینطوری هم بیشترررر حرص میخوردی😐

منممم دوتاتووونم دوست دارم راستی توت فرنگی هم بخور

😍😍😍

تووت خییلی دووس کلا میوه های تابستونی خییلی دووس،شوهرم خرید میگه تا تموم نشده فصلش فعلا حالشو ببرین😁

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بروو بابا ولش کن من همیشه حسرت میخوردم همه جا تنها میرم همسرم نیست الان باید فکر کنم شاکر باشم😁😁😁

ارررههه

مردا كلا خيلي غر ميزنن خودت اقاي خودت باشي خيلي بهتره

برو خدا رو شكر ...

😄😄😄😄

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
آره بابا برو. منم اگه جمعه بی بی منفی شد شنبه میرم آزمایشگاه که مطمئن شم. حوصله بلاتکلیفی ندارم. الب ...

اخه نيلا وقتي بيبي چك منفيه حتما ازمايشم منفيه...بازم برم آز؟؟😄😄😄

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2742
نداااا نههههه نيومده بود ولي عيييين روز اول پريودي درد دارم...درد تو چطوري بود؟؟؟كم يا زياد؟؟؟

وااای اگههه بشهههه چی میشهههه💃🏻💃🏻👼🏻👼🏻👼🏻👼🏻

حدودا من ده روز درد شدید پری گرفتم که فک میکردم هر آن داره میاد ولی نیومدو نی نی تو دلم بود،

انشاا.... که سارا واسه توهم اینطور باشههههههه🤩🤩🤗🤗

استرس گرفتم كهههه من فكر ميكنم باردار نباشم غصه م ميگيره فكر ميكنم باشم هم استرس ميگيرم🙄🙄🤔🤔🤔

ااای باباااا استرس نگیییررر😉

ولی فعلااا بی بی نزاااریاااا بمون یکم بگذره بعد

2740
آره واقعا😁😁😁 من بخاطر اینکه میخوام برم شمال خونه مامانم اینا به اونا هم نگفتم تو اقدامم میخوام زو ...

کار خوبی میکنی احتیاط میکنی😉

عههه نیلاا شمالی هستی؟؟کدومم شهر؟؟

منم شمالیممم💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

2706