2733
2734
عنوان

توروخدا بیاین حس کردم دارم میمیرم

194 بازدید | 17 پست

توی مهمونی بودم یهو حس کردم سرم گیج میره و نفسم تنگ شد اومدم بیرون یه چیز قندی خوردم اما بازم حالم خوب نیست چرا اینطوری شدم؟نزدیک پریودمه ممکنه از اون باشه؟مشکل قلبی نیست؟وقتی سرپا هستم خوبم اما وقتی میشینم نفسم تنگه سرمم گیجه

در خیالم خیالی جز خیال تو پرسه نمی زند خیالِ نابِ من!🌸😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شاید فشارت افتاده سابقه حمله پنیک نداشتی؟

اره دارم سابقشو ولی الان اصلا اضطراب ندارم نمیدونم چرا اینطوری شد

اره دارم سابقشو ولی الان اصلا اضطراب ندارم نمیدونم چرا اینطوری شد

احتمالا پنیکه عزیزم 

دارو میخوری براش؟

لزومی نداره حتما اضطراب داشته باشی

همینکه سابقش رو داشته باشی یعنی پتانسیلشو داری که دوباره تکرار بشه

احتمالا پنیکه عزیزم  دارو میخوری براش؟ لزومی نداره حتما اضطراب داشته باشی همینکه سابقش رو دا ...

نه دارو مصرف نمیکنم همون موقع که پنیک شدم بهم پروپرانول دادن  که یکماه استفاده کنم بعدشم کنار گذاشتم

2740
نه دارو مصرف نمیکنم همون موقع که پنیک شدم بهم پروپرانول دادن  که یکماه استفاده کنم بعدشم کنار گ ...

نه باید داروخونه با مشورت قطع میکردی 

الانم اگه دوباره تکرار شد حتما پیگیری کن

احتمالا پنیکه عزیزم  دارو میخوری براش؟ لزومی نداره حتما اضطراب داشته باشی همینکه سابقش رو دا ...

خیلی حس بدیه احساس میکنم دارم میمیرم،الانم منتظرم شوهرم از کار برگرده برم دکتر الان یکم بهترم ولی خیلی نگرانم

فشارت افتاده ، یچیزی باید بخوری بعد دراز بکشی پاهات بالاتر از سرت باشه، چشماتم ببندی، بهتر میشی  ...

فشارم افتاد شکلات خوردم بعد اومدم ابمیوه گرفتم خوردم ولی بهتر نشدم یهو سرم گیج میره نفسم تنگ میشه دراز نکشیدم چون بیرون بودم موقعیت نداشتم

نه باید داروخونه با مشورت قطع میکردی  الانم اگه دوباره تکرار شد حتما پیگیری کن

اخه خود دکتر گفت مداوم استفاده نکن کنار بزارش

خیلی حس بدیه احساس میکنم دارم میمیرم،الانم منتظرم شوهرم از کار برگرده برم دکتر الان یکم بهترم ولی خی ...

نه عزیزم 

نگران نباش

منم سابقش دارم 

حست خیلی عادیه 

من حتی واقعا حس میکردم دارم میمیرم 

2706