2752
2734
عزیزززممم میتونم درکت کنم. منکه ماه اولم و سه روز به پریودم مونده حالم بده. کاش امروز همه چی مشخص شه ...

چرا اگه تونستم ميرم ديگه ديوانه شدم

حداقل برم جواب صفر رو بذاره كف دستم بلكه دست از سر اين بيبي چكا بردارم😄😄ولي اخه ديشب هم بيبي چك منفي شد عقلاني هست برم ازمايش بدم؟؟؟

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
ارسال به همه جای کشور داری عزیزم؟😂😂😂

آره دا ره فقط جنسیت

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2731
بحث پولش نيست،نميخواستم لو بره😄بعد ماه بعد دوباره بخوام برم بگه توهم بارداري ميزني هي مسخره م كنه😭 ...

بروو بابا ولش کن من همیشه حسرت میخوردم همه جا تنها میرم همسرم نیست الان باید فکر کنم شاکر باشم😁😁😁

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
انشاا... واقعااا دارن تکونی میدن بخودشون💃🏻💃🏻

آره قر میدن برا خودشوون حس میکنم میخوام پری بشمم یعنی بازم داره میاد😭😭

من میخوام دهنا رو ببندم ندا😥😥😥نوه ارشد بشه نشه برام مهم نیست بنا به دلایلی باید بشه😭😭😭😭

میدونم مهساااا اونطوری گفتم ذهنتو پرت کنم که ناراحتی نکنی😓😓😔😔😔

از روز چندم از كيت تخمك گذاري استفاده كنم؟ پري نامنظمم

از روز ده یا یازده ولی اگه پریات نامنظمن ی شب درمیون اقدامتو داشته باشی بهتره از بعد پری تا ۲۵،چون ما زمان تخمکگذاریمون مشخص نیست 

اول کمرنگ بود بعد پرنگ شد خداکنه اگ باردار نیستم تا شب پریود بشم هرکاری میکنم عکس نمیاد

به دلت بد راه نده استرسم وارد نکن بخودت،وقتی خشک میشه قشنگ پررنگ میشه دیگههه نگووو پری شمم ناامید نباااش مامان عجول،انشاا... که نی نی خودشو تو دلت جا کرده

چرا اگه تونستم ميرم ديگه ديوانه شدم حداقل برم جواب صفر رو بذاره كف دستم بلكه دست از سر اين بيبي چكا ...

آره بابا برو. منم اگه جمعه بی بی منفی شد شنبه میرم آزمایشگاه که مطمئن شم. حوصله بلاتکلیفی ندارم. البته اگه تا اون موقع پری نیومد😁

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
2706