2737
2734
نیلو جان خوبی عزیزم چخبراا از خودت عزیز؟؟

سلام عزیزم،خبر سلامتی

خودت خوبی،نی نی خوشگلت در چه حاله؟

من منتظرم که موعدم بشه ببینم باردارم یا نه

واسم دعا کن

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد

استاتر جون منم دعا کن مامان شم اگه بگم چ قد دلم ی نی نی میخواد باورت نمیشه مخصوصا شبا یا وقتایی ک تنهام همش باخودم ادای باردارا رو درمیارم 

خدایا ی دونه نی نی صحیح و سالم ب ما هم بده البته همه ی کسایی ک میخوان زود زود دامنشون سبز بشه 

یک صلوات بفرس منم مامان شمممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دخترا چون شماها اطلاعات خوبی دارین میخواستم یه سوال بپرسم و مشورت کنم.من فیبروم دارم روی رحمم هست از خارج ۶ سانت هست.توی سونوی حاملگی فهمیدم دکترا گفتن هیچ فشاری روی بچه نداره و مشکلی نبست.بی دلیل بچم تو هفته ۱۶ سقط شد متاسفانه.بعدش دکتر گفت شاید از فیبروم بوده و ۲ ماه بعد بیا برای خارج کردنش تصمیم بگیریم.از عملش میترسم اگه کسی تجربه ای داره خواهش میکنم بهم بگه ممنون

الهه جان انشاا... که ی سالم و سلامتش زوودی میاد تو دلت🙏🏻🙏🏻

ممنونم عزیزدلم برام دعا کن. سقط این یدونه اونقدر برام دردآور بود که چشمم ترسیده واسه بعدی

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2731
عزیزه دلم... اینجور نگو مامان میشی.. ی مامان صبور و باحوصله... خدا داره صبر ات رو محک میزنه ب ...

😚😚😚 بخدا حوصله ام نمیکشه مثل زائو ها شدم ولی بی بچه خیلی سختم... توکل کردم ب خدا خودش داد خودشم گرفت مصلحت خدا رو شکر 

وای عزیز دلم خیلی ناراحت شدم برات حتما قسمت نبوده.خدابزرگه تویه بارباردارشدی پس بازهم میتونی بشی ...

😔😔😔 هعی خدااا شکرت بازم ناشکر نیستم بارداری ام معجزه خدا بود خودش داد خودشم گرفت مصلحتش شکر 

آهااان اخه گفتی دکتر گفته شانس آی یو آی کمه فک کردم دکتر موافق آی یو ای نیس

نه خودم موافق نبودم بهش گفتم ای وی اف کنم گفت نه من تشخیص میدم چکار کنی. کلی اصرار کردم بی فایده بهش میگم چقدر احتمالش هست میگه خیلی ضعیفه ولی باز ما باید آی یو آی رو انجام بدیم.نمیدونم والا.بخدا خودم دلم خواست آی وی اف بشم و راحت بشم

2740
خودمم همین تصمیم روگرفتم.دوست ندارم بادارو بچه دارشم ولی میدونم نمیشه.حالااین ماهوصبرمیکنم تابعدخداب ...

آره یه ماه صبر کن بعدش دارو استفاده کن فقط فاصله ننداز بینش. ممنونم عزیزم تا چند روز دیگه آی یو آی میشم. دعام کنید

حتما عزیزم،اگه قابل باشم آبجی جون تو هم واسم دعا کن خیلی به دعای همتون نیاز دارم😔

همیشه برای همه منتظرا دعامیکنم چون دردشون رو کشیدم حرمم که میرم به نیتتون صلوان میفرستم. انشاءالله هرچی از خدا میخوای به حق این روزای عزیز بهت بده.

آره یه ماه صبر کن بعدش دارو استفاده کن فقط فاصله ننداز بینش. ممنونم عزیزم تا چند روز دیگه آی یو آی م ...

ان شارله بخیریت گلم

خوشحالم برات

خیلی خوشحال

ان شالله که خدا شادیمونو پایدار کنه😍

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
😚😚😚 بخدا حوصله ام نمیکشه مثل زائو ها شدم ولی بی بچه خیلی سختم... توکل کردم ب خدا خودش داد خودشم گ ...

فداتشم

سخته

خیلی سخته

نمیشه بخدا گله کرد

خودش میده خودشم میگیره...

ماهم بنده ایم ک جز صبر چاره ای نداریم...

شمام سن ات کمه گلم

خیلی وقت داری یعالمه نی نی سالم بیاری.

اینقدر دور ات شلوغ پلوغ بشه که دلت برای ی نصفه روز ارامش تنگ بشه😊😁

فقط گل من عزیزه من

سعی کن استرس رو دور کنی از خودت

حتی اگه شده با دارو

برو دکتر بهش بگو استرس دارم و سقط داشتم و قصد بارداری دارم..

تا یه داروی بی ضرر برای کنترل اش بهت بده

تا به امیدخدا این دفعه راحت باردار شی و برات بمونه..

نمیدونم دلیل از دست رفتن نی نی چی بود

ولی یادمه خیلی استرس داشتی ...برای همین میگم کنترل اش کن

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
بچه ها شبتون بخیر دوستانی که چهله بسم ا..‌. برداشته بودن میشه بگن چطوربود؟

سلام عزیزم. من برداشته بودم. این دومین باری بود که تو حاجتای مختلف برمی‌داشتم. هر دو بار نتیجه گرفتم. والا من خیلی بهش اعتقاد دارم

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
انشاءالله که خاله اتون همیشه تندرست و سالم باشن. انشاءالله برای منم چیزی نیست و تشخیص اشتباه بوده

ان شاالله کیست کاملا معمولیه عزیزم🙏🙏🙏

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
2706