2733
2734
ای بابا     والا من دیگه نمیدونم چیکار میشه کرد من تجربشو ندارم ولی میگن تا ۳۵ روز تاخی ...

مرمر جونم امروز رفتم دکتر وقتی علائمم رو گفتم گفت صد درصد بارداری ازمایش نوشت ازمایشم منفی بود اما دکتر گفت ازمایش رو رد میکنم صبر کن علائمت صد درصد بارداریه

گیج شدم به خدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
میگه احتمالا  کیست آندومتریوز داری    دکتر برام یه سری ازمایش نوشته ببینه چیه. تو آخر ...

انشاالله که مشکلی نیست.من پارسال ۳تادکتر گفتن خالم سرطان داره.باورت میسه بعدازیه هفته بستری وکلی ازمایش معلوم شدسالمه سالمه.توکلت ب خداعزیزم.روحیه تونباز

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام

بچه ها شبتون بخیر

دوستانی که چهله بسم ا..‌. برداشته بودن میشه بگن چطوربود؟

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
انشاالله که مشکلی نیست.من پارسال ۳تادکتر گفتن خالم سرطان داره.باورت میسه بعدازیه هفته بستری وکلی ازم ...

انشاءالله که خاله اتون همیشه تندرست و سالم باشن.

انشاءالله برای منم چیزی نیست و تشخیص اشتباه بوده

2738
مرمر جونم امروز رفتم دکتر وقتی علائمم رو گفتم گفت صد درصد بارداری ازمایش نوشت ازمایشم منفی بود اما د ...

چه جالب که دکتر همچین چیزی گفته

پس عزیزم صبر کن تا ببینیم چی میشه

من تجربه ای ندارم

حتی الانم که تو اقدامم اصلا پریودم عقب جلو نمیشه   

به نظرت خودم برم پروژستورون بگیرم بخورم

اصلاااا درین مورد نظری نمیدم

وقتی دکترت همچین حرفی زده آدم شک میکنه خب

شاید حرفش درسته

نهایتا نتونستی صبر کنی برو یه دکتر دیگه هم نظر بپرس بمام خبرشو بده

ولی این وسط اقدامتم داشته باش

انشاءالله که خاله اتون همیشه تندرست و سالم باشن. انشاءالله برای منم چیزی نیست و تشخیص اشتباه بوده

آبج جونی تو نت نوشته در مواردی که اندومتریوز خفیف باشه با گیاه پنج انگشت درمان میشه

بچه ها تا حالا کسی ۵ انگشت استفاده کرده؟

2706