2737
2739
خداروشکر عزیزم ایشالا که هیچی نبوده

ممنون گلم. ایشالا❤

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام گلم نه ندادم . اخه دوروز خونریزی خیلی کم سیاه رنگ داشتم گفتم حتمی پریوده دیگه . اما الان که 7 س ...

حداقل یه بیبی میذاشتی؟عجیبه.پری که انقدرکم نمیشه،بنظرمن مطمئن شو

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام

سلام بچه های عزیز این روزا چیزای عجیبی میشنوم و هر کدوم دنیایی استرس بهم وارد میکنه. من به دعای تک تکتون احتیاج دارم. امروز آزمایش دادم دعا کنید که هیچ مشکلی برام پیش نیومده باشه و صحیح و سالم باشه.

به دعای شماها اعتقاد دارم. دعام کنید خیلی خیلی زیاد.

2731
سلام بچه های عزیز این روزا چیزای عجیبی میشنوم و هر کدوم دنیایی استرس بهم وارد میکنه. من به دعای تک ت ...

آبج جون عزیزم انشاالله که جداب همه آزمایشاتتون خوبه.من دلم روشنه توبه زودی مادرمیشی

نیازی نیست من بگم.تودلت پاکه وایمانت قوی.به خداتوکل کن.استرس نداشته باش

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
سلام بچه های عزیز این روزا چیزای عجیبی میشنوم و هر کدوم دنیایی استرس بهم وارد میکنه. من به دعای تک ت ...

استرس نداشته باش انشاءالله که نتیجه میگیری و به خواسته دلت میرسی

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
نیلا جون من هفته ۱۶ هستم و همچنان روزی یدونه متفورمین میخورم ولی با استرس ،شماکه حالت تهوع داری قرصم ...

سلام عزیزم. نه قرص نمی‌خورم. حالت تهوع من دوره ایه. ماهی چهار پنج روز حالم بد میشه. اونم تحمل میکنم. دکترکه رفتم حالت تهوع نداشتم قرصی بهم نداد. ولی خداروشکر من ویار بدی ندارم ولی چند روز توی ماه نمیدونم چم میشه اینجوری میشم

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
نیلا جون من هفته ۱۶ هستم و همچنان روزی یدونه متفورمین میخورم ولی با استرس ،شماکه حالت تهوع داری قرصم ...

یعنی هنوز حالت تهوعت بهتر نشده؟ الان که 4 ماهته

2740

عزیزم ان شاءالله بهترینا برات اتفاق میفته🙌🙌🙌

عزیزدلم من مطمئنم به زودی نتیجه زحماتتو میبینی

ایشالا تا عید باردار شدی میشینی براش اسم انتخاب میکنی مام نظر میدیم   

عزیزم ان شاءالله بهترینا برات اتفاق میفته🙌🙌🙌

نیلا جون دعام کن دعای خانم باردار زود اجابت میشه. دعا کن تشخیص دکترم اشتباه باشه و جواب آزمایشاتم خوب باشه و مشکلی نباشه

عزیزدلم من مطمئنم به زودی نتیجه زحماتتو میبینی ایشالا تا عید باردار شدی میشینی براش اسم انتخاب میکن ...

ممنونم. در حال حاضر مشکلم فقط بخاطر بارداری نیست بخاطر تشخیص دکترمه.اعتقاد به دعای تک تکتون دارم پس سر نمازاتون منم به یادتون بودم دعام کنید

2706