2752
2734
قربون بهار گفتنت😄 نه  اصلا نمیدونم از کجا باید بخرم چطور استفاده کنم  یتاپیک دیگه ...

با حال گفتم  برو عطاری بگو عنبر نسارا میخوام. بعد ازش بپرس چه  طور استفاده کنی. آره واجبی خوبه ولی به شدت بوی بدی داره. منم بخاطر بوش بدم میاد ازش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا من قندم لب مرزه. نمیتونم رژیم غذایی هم بگیرم از بس گشنم میشه همش درحال خوردن نون و برنجم. حالا ...

خیلی مواظب باش خدایی نکرده جلوتر بری دیابت نگیری. اتفاقا نون رو باید حذف کنی. من دختر عموم قند گرفت یه مدت رعایت کرد خوب شد

با حال گفتم    برو عطاری بگو عنبر نسارا میخوام. بعد ازش بپرس چه  طور استفاده کنی. آره ...

عنبر نسارا عالیه من هرچی دارو استفاده کردم خوب نشدم دوبار دود عنبر نسارا دادم خیلی بهتر شد اما برا کسایی که باردار هستن باعث سقط میشه

خیلی مواظب باش خدایی نکرده جلوتر بری دیابت نگیری. اتفاقا نون رو باید حذف کنی. من دختر عموم قند گرفت ...

آره دیگه میدونم. قند و شکر ساده رو حذف کردم ولی هرکار میکنم نمیتونم نون و برنج نخورم. سیر نمیشم. ولی باید تموم سعیمو بکنم چاره ای نیست. قند بارداری خطرناکه

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
سلام عزیزم چند بار اومدم جوابتون بدم نی نی سایت نمیفرستادش. منم اعصابم خورد شد رفتم. درگیر تهوع بارد ...

نیلا جون من هفته ۱۶ هستم و همچنان روزی یدونه متفورمین میخورم ولی با استرس ،شماکه حالت تهوع داری قرصم میخوری؟؟

کسی نیست یکم بحرفیم خیلی تنهام یه دونه اجی دارم که ایران نیست مامان هم ندارم😭 یکم باهاش بحرفم  ...

عزیزم این حرفا چیه؟ دور از جونت

چن روز عقب انداختی؟

انقد بی بی چک نزن اذیت میشی

کسی نیست یکم بحرفیم خیلی تنهام یه دونه اجی دارم که ایران نیست مامان هم ندارم😭 یکم باهاش بحرفم  ...

عزیزم منم با هیچکی نمیتونم درد و دل کنم

حتی به خواهر و مامانمم نمیگم

درحالیکه هرکی منو میبینه میگه کی میخوای بچه دار شی؟

منم میگم بچه میخوام چیکار؟

ادم‌ها متفاوت هستن گلم. من الان دسشویی رفتنم زیاد شده. مامانم اینطور نبود. ماملنم سر هر بچه‌ش یه ویا ...

عزیییزمم

به سلامتی مامان شدنت مبااارکههه

خداروشکر عزیزم خوشحالم برات

عزیییزمم به سلامتی مامان شدنت مبااارکههه خداروشکر عزیزم خوشحالم برات

ممنونم گلم سلامت باشی ایشالا مامان شدنتو بهمون بگی

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
سلام عزیزم خوبی. انشاءالله هرجا هستی دلت خوش تنت سالم جیبت پرپول و حاجتات برآورده باشه. نیلو برام خ ...

از مهسا جویای احوالت هستم،عزیز دلم خدا بزرگه

حتما دعا میکنم

انشالله خدا به زودی یه نی نی سالم و صالح قسمت خودت و همسرت بکنه

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
عزیزم منم با هیچکی نمیتونم درد و دل کنم حتی به خواهر و مامانمم نمیگم درحالیکه هرکی منو میبینه میگه ...

کار خوبی میکنی عزیزم

کسی ندونه آدم خودش راحت تره

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2706